Сб, 20-04-2024, 08:48

22:38
Тотовицький фантастичним ударом вивів "Зорю" в фінал Кубка України

У другому матчі півфіналу Кубка України "Зоря" перемогла "Дніпро" 2:0 і вийшла в фінал турніру.

Останнім часом протистояння "Зорі" та "Дніпра" стало принциповим. У чемпіонаті ці команди боролися за бронзу, прийшов час визначити сильнішого і в Кубку України. Перший матч закінчився мінімальною перемогою дніпропетровців 1:0, тому в сьогоднішньому поєдинку "Зорі" потрібно було докласти всіх зусиль, аби вийти в фінал.

Луганські футболісти зі стартовим свистком побігли в атаку. Натиск у дебюті зустрічі приніс користь вже на 8 хвилині, коли Ліпартія скористався помилкою Сватка, підпрацював собі зручно м'яч і пробив у сітку воріт Лаштувки. У цьому моменті завантажив "круглого" до штрафного майданчика Караваєв. Правий півзахисник "Зорі" ще не один раз турбував захист гостей швидкісними проходами по правому флангу.

Швидкий гол завів обидві команди, і до кінця першої половини зустрічі глядачі спостерігали досить активну гру. Щоправда, слизьке поле вносило певні корективи, а під кінець матчу ще й дощ заважав футболістам.

Ще у першому таймі вимушено на поле вийшов Безус, замінивши пошкодженого Політила. У другому таймі Роман двічі небезпечно пробивав по воротах Шевченка, але навіть у площину не попадав. Всередині другої половини гри прекрасний шанс подвоїти рахунок змарнував Будківський. Нападник опинився перед воротами суперника, в яких залишався лише Лаштувка, і пробив у лівий кут, проте м'яч полетів лише у стійку.

Все йшло до овертаймів, але вже у доданий арбітром час "Зоря" отримала право на штрафний, який фантастичним ударом перетворив у гол Тотовицький, знявши павутину з лівої "дев'ятки" воріт "Дніпра". Прекрасний матч і заслужена перемога луганської команди.

Кубок України. 1/2 фіналу, матч-відповідь

"Зоря" - "Дніпро" - 2:0

Голи: Ліпартія, 8, Тотовицький, 90+5

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41278 | Додав: adminA | Теги: Тотовицький фантастичним ударом вив

Президент "Ґреміо": Роналдінью згоден переїхати до нас
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)
Результати жеребкування чвертьфіналу кубку Німеччини
Новачок "Динамо" зіграв за збірну Бразилії
Перша ліга третій тур. "Олександрія" не знає втрат
Луческу хоче зіграти із "Зенітом"
Фергюсон: Не маю претензій до команди
Симоненко: Керівництво поставило завдання потрапити в єврокубки
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано
Рейтинг IFFHS: шість українських клубів поліпшили свої позиції, а "Шахтар" ввійшов у ТОП-30