Пт, 29-03-2024, 13:11

20:50
"Таврія" - "Зоря" - 0:2. ВІДЕО

У першому матчі новго сезону "Зоря" на виїзді доволі впевнено перемогла "Таврію".

Зважаючи на місця, які команди посіли в минулому сезоні (сімферопольці - 11, луганчани - 10), стартовий матч 1-го туру навряд чи можна було назвати центральним, але він все одно претендував на свою унікальність, адже він відкрив новий сезон! Крім того, після завершення минулого сезону пройшло не так мало часу і команди встигли зробити певні кадрові зміни, а в "Таврії" відбулись ротації навіть на тренерській позиції - замість Лужного команду очолив Христопулос, тож нас чекало чимало цікавого.

Дебют для грека виявився далеко не найкращим - мало того, що його команда поступилась вдома 0:2, вона не показала, що найголовніше, злагодженої гри. Помітно тільки одне: новому наставнику ще працювати й працювати над грою своїх підопічних. "Зоря" натомість виглядала кудив впевненіше, а в перші кілька хвилин взагалі "возила" господарів, не давши тим навіть зачепитись за м'яч. Як підсумок, саме "Зоря" логічно забила першою - Хомченовський запустив гармату дальнім ударом - 0:1.

Після перерви сімферопольці дещо оговтались, однак то Шиндер не міг прийняти м'яч, перебуваючи в штрафному, то Назаренко кілька разів відверто перетягував з рішенням. "Зоря" легко відбилась від таких не надто потужних атак господарів і наприкінці добила пораненого звіра. Знову Хомченовський, і знову гол-красень. Ідахор прострілив, а хавбек вколотив під перекладину - 0:2. "Зоря" кладе в кишеню перші 3 пункти, а "Таврії" потрібно робити зміни вже під час сезону, адже, як ми побачили, міжсезоння для сімферопольців виявилось замало.

"Таврія" - "Зоря" - 0:2

Голи: Хомченовський, 28, 92

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41026 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Зоря - 0:2. ВІДЕО