"Таврія" - "Металург" (З) - 1:0. ВІДЕО

Сімферопольці завдяки голу Назаренка здобувають другий успіх в чемпіонаті.

"Таврія" - "Металург" (З) - 1:0

Гол: Назаренко (63)

"Таврія" заслужено набирає три очки на рідному "Локомотиві". Підопічні Олега Лужного володіли ігровою та територіальною ініціативою протягом всього матчу, запоріжцям ж, по суті, так і не вдалося створити жодного небезпечного моменту біля воріт Сергія Погорілого.

Загалом команди на невисоких швидкостях провели перший тайм зустрічі. Господарям час від часу вдавалося створювати моменти біля рамки суперника, однак впевнені дії голкіпера гостей Шевченка допомогли запоріжцям зберегти нулі на табло стадіону в Сімферополі.

В другій ж половині господарі значно додали, і результат не забарився. Рятівником сімферопольців став півзахисник збірної України Сергій Назаренко, який відзначився після пасу від Путраша. Надалі кримчани могли подвоювати перевагу. Зокрема, непогані шанси відзначитись були у Калініченка, Фещука та вищезгаданих Путраша і Назаренка. Підопічні же Ковальця, за відсутності основного нападника команди Олексія Бєліка, який травмувався в першому таймі, так і не змогли вирівняти рахунки на табло, хоча і втримали свої ворота від другого пропущеного голу.

1:0 - "Таврія" нарешті перемагає, внаслідок чого набирає 6 залікових балів. Ось уже вкотре за результат не вдається зачепитись "червоним". "Металург" - поки аутсайдер першості країни, гіршою від запоріжців залишається тільки "Говерла" з Ужгорода.

Онлайн трансляція "Таврія" - "Металург" (З)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4965 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Металург (З) - 1:0. ВІДЕО

"Манчестер Юнайтед" цікавиться двома бразильцями "Шахтаря"