Пт, 19-04-2024, 18:46

16:05
"Таврія" - "Металіст" - 0:1. ВІДЕО

Сімферопольська "Таврія" у домашньому поєдинку поступилася харківському "Металісту".

Поєдинок, від якого очікували видовищності, швидкості та результативності, розчарував футбольних любителів. "Таврія” та "Металіст” не зуміли продемонструвати своїх найкращих якостей, організувавши лише одну результативну атаку за 90 хвилин.

Гості відразу ж захопили ініціативу у зустрічі, проте забити швидкий гол їм не вдалося, згодом "Таврія” вирівняла гру, але ніяк не могла пройти захист харківської команди, який сьогодні діяв безпомилково. Матч проходив на зустрічних курсах, і хоч підопічні Мирона Маркевича виглядали сильнішими та агресивнішими, м'яч не хотів залітати у сітку воріт.

Після перерви команди вийшли на поле з новими силами, і майже відразу "Металіст” відкрив рахунок. Мирон Маркевич зітхнув з полегшенням, а Олег Лужний попив водички. Сподівання фанатів сімферопольської команди на те, що "Таврія” почне штурмувати ворота суперників — не виправдалися. Натомість "Металіст” продовжував організовувати свої атаки. Варто відзначити гру Хосе Соси, який крім забитого голу часто пробивав по воротах та створив чимало проблем для захисників кримчан.

Поєдинок так і завершився з рахунком 0:1. "Металіст” набирає чергові три очки, а "Таврія” знову програє. Проте проблема не у тому, що команда Лужного поступилася, а у тому, що вона не показала хорошої гри та бійцівського характеру. Ось над чим їм варто було б задуматися.

"Таврія" - "Металіст" - 0:1

Гол: 0:1 - Соса (53)

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4966 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Металіст - 0:1. ВІДЕО

Кака буде не в "Реалі"?
Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
Прем'єр-ліга. "Карпати" - "Зоря". ОНЛАЙН ВІДЕОЗВІТ
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший
Вінченцо Пінколіні повертається до київського "Динамо"