Пт, 29-03-2024, 02:28

19:11
"Таврія" - "Дніпро" - 1:2. ВІДЕО

Саме помилка голкіпера "Таврії" Даміра Кахрімана зіграла вирішальну роль у поразці сімферопольців.

Та окрім голкіпера на підсумок гри неабияк вплинув і каркас воріт. Двічі м'яч влучав у перекладину воріт у першому таймі - після ударів Назаренка та Калініча і стільки ж у другому - Калініч за цим показником оформив дубль, а наприкінці поєдинку Матеус востаннє змусив "попрацювати” каркас воріт.

Загалом же матч розпочався із дуже потужної і рівної боротьби. У першому таймі навіть краще виглядали саме господарі, які під проводом диригента Сергія Назаренка і "Червону Руту”, яка лунала із трибун, змусили неодноразово вступати у гру Яна Лаштувку.

Не залишався без роботи і Дамір Кахріман та у першому таймі голкіпери свою "обов'язкову програму” відпрацювали на відмінно.

На відміну від тайму другого. На 61-ій хвилини Максим Фещук, який після подачі кутового зумів випередити захисників і переправити м'яча у ворота, зробив це і не без допомоги Лаштувки. Ян, замість того, аби виходити з воріт, залишився стояти на лінії.

Але помилка воротаря "Дніпра” ніщо порівняно з тим, що зробив Дамір Кахріман на 74-ій хвилині. Після дуже несильного удару Калініча страж воріт сімферопольців пропустив круглого поміж ніг, тим самим знівелювавши усі старання захисників, які до цього часу діяли майже бездоганно.

А от у тому, що гості забили другий гол, важко звинуватити і воротаря, і захисників. "Дніпряни” провели настільки класну атаку, що оборонці просто не встигали навіть очима встежити за м'ячем. Так на 84-й хвилині Джуліано залишилося лише не промахнутися повз ворота метрів із п'яти.

"Таврія” таки спробувала врятувати хоча б нічию, але "Дніпро”, пам'ятаючи про заочну боротьбу з "Динамо” та "Металістом”, свого вже не відпустив.

"Таврія” - "Дніпро” - 1:2 (0:0)

Гол: Фещук, 61 - Калініч, 74, Джуліано, 81

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41056 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Дніпро - 1:2. ВІДЕО