Пт, 19-04-2024, 09:37

21:00
"Таврія" - "Дніпро" - 0:2

Футбольні вболівальники у Сімферополі нарешті наживо побачили футбольний матч УПЛ. Сьогодні в гості до "Таврії" завітав "Дніпро".

Хуанде Рамос здивував стартовим складом, залишивши в запасі Євгена Коноплянку, Джабу Канкаву та Дугласа. Вперше в сезоні в основі вийшов Блізніченко.

Гості забили швидкий гол: на 9 хвилині Причиненко намагався вибити м'яч в поле, але влучив у Джуліано. Від ноги бразильця м'яч влетів у ворота. "Дніпро" мав декілька моментів, щоб зняти всі питання ще в першому таймі. Чого вартий хоча б вихід Селезньова на побачення з Погорілим. Форвард "Дніпра" намагався елегантно перекинути голкіпера "Таврії", але той розгадав намір Євгена і врятував свою команду.

В другому таймі на поле замість Селезньова вийшов Нікола Калініч. Саме хорват забив другий гол "Дніпра", впевнено реалізувавши пенальті. Після другого забитого гості заспокоїлися і зробили акцент на надійній грі біля власних воріт. Вже вчетверте поспіль оборона команди Рамоса відіграла на нуль. Феєерична серія продовжується.

Голи: Джуліано (9), Калініч (54, з пенальті)

"Таврія": Погорілий, Пінту, Грнчаров, Любічіч, Гуменюк (Матвієнко, 75), Каяду, Причиненко (Приходной, 62), Павленко, Назаренко, Коробка, Сантрапинських (Кошман, 46).

"Дніпро": Лаштувка, Мазух, Джуліано, Селезньов (Калініч, 46), Чеберячко (Канкава, 32), Зозуля (Бруно Гама, 72), Ротань, Федецький, Політило, Блізніченко, Матеус.

Попередження: Чеберячко, Гуменюк, Приходной.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41312 | Додав: adminA | Теги: Таврія - Дніпро - 0:2

"Динамо", "Металіст" і "Карпати" отримали судів на свої матчі в Лізі Європи
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Огляд 16 туру німецької Бундесліги. ФОТОзвіт
Гру з Нідерландами судитиме "друг" збірної України
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону