Чт, 18-04-2024, 22:31

20:44
"Шахтар" - "Зоря" - 4:0. ВІДЕО
Після ганебної поразки в Леверкузені донецький "Шахтар" відігрався на луганській "Зорі". У ворота Кршевана Сантіні "гірники" забили чотири голи.

Перші 10 хвилин команди діяли на рівних, але як тільки господарі взялися за справу, усе стало на свої місця. Перший гол організував Бернард: бразилець зібрав біля себе трьох гравців "Зорі" і виконав ефектний пас на Степаненка, а той пробив поміж ніг Сантіні. Вже через 5 хвилин найдорожчий гравець в історії "Шахтаря" забив сам. Десятий номер донецької команди втік від захисника і більярдним ударом вразив дальній кут воріт "Зорі". Ще через три хвилини відзначився Факундо Феррейра. Аргентинець точним ударом головою завершив атаку за участю Тейшейри і Срни. На останніх хвилинах першого тайму Тейшейра травмувався і на другий тайм не вийшов.

У другій половині гри "гірники" не стали викладатися на повну, і забили лише один гол: Факундо Феррейра отримав пас з глибини від Бернарда і ефектно перекинув Сантіні. Для аргентинця цей гол став уже шостим у семи матчах в чемпіонаті України. Пора й у Європі себе проявити!

"Шахтар" - "Зоря" - 4:0

Голи: Степаненко (14), Бернард (19), Феррейра (22, 52).

"Шахтар": Каніболоцький, Срна (Ілсінью, 55), Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тейшейра (Нем, 46), Бернард, Едуардо (Адріано, 62), Феррейра.

"Зоря": Сантіні, Гордієнко, Шуніч, Вернидуб, Чайковський (Мягков, 34), Грицай, Малишев, Хомченовський, Любеновіч, Каменюка (Петряк, 54), Даніло (Болі, 46).

Попередження: Ракицький - Каменюка

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4942 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Зоря - 4:0. ВІДЕО

Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)