Пт, 19-04-2024, 00:36

22:59
"Шахтар" зіграв внічию з "Рапідом" і вийшов у групову стадію Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" зіграв у нічию з віденським "Рапідом" у матчі-відповіді плей-офф Ліги чемпіонів.

25 серпня у Львові на стадіоні "Арена Львів" донецький "Шахтар" у повторному матчі плей-офф Ліги чемпіонів не зміг обіграти віденський "Рапід", зігравши з австрійцями внічию 2:2. Незважаючи на це, "гірники" за сумою двох матчів здолали "Рапід" з рахунком 3:2.

У першому таймі "Шахтар" взяв м’яч під контроль з перших хвилин. "Гірники" створювали небезпеку біля воріт "Рапіда" в основному з правого флангу. Перший гольовий момент виник наприкінці першої десятихвилинки і закінчився взяттям воріт. Ракицький відправив у прорив Тейшейру, але удар Алекса відбив на виході Новота. Першим на підбиранні виявився Марлос, який, змістившись в центр зліва, закрутив м’яч у дальній кут воріт.

За кілька хвилин "Рапід" у першій же своїй атаці зміг зрівняти рахунок. Шауб після пасу з флангу пробив по воротах з центру карної зони, який блокував Ракицький. М’яч рикошетом відскочив від Ярослава прямо до Шауба і той переправив його головою у ворота з кількох метрів.

У середині першого тайму "Рапід" заробив право на штрафний удар по центру воріт. Практично на лінії карної зони. До м’яча підійшов С. Хофманн і майстерно вкрутив кулю у дев’ятку – П’ятов не дотягнувся і австрійці повели у рахунку.

"Гірники" не знітились і зуміли встановити паритет до кінця першого тайму. Після подачі з правого флангу захисник "Рапіда" помилково зрізав м'яч на дальню стійку, звідки Гладкий вгатив кулю у сітку воріт.

Надалі донеччани продовжували грати більш гостро попереду і не дали нічого створити "Рапіду" біля власних воріт.

Друга половина розпочалась значно спокійніше. "Шахтар" став грати більш замкнено і не йшов великими силами на чужу половину, розраховуючи лише на своїх швидкісних гравців групи атаки. Значно побільшало боротьби, "Шахтар" звів до мінімуму ризик у своїх діях і акуратно подовгу розігрував комбінації, в яких приймали участь практично всі гравці команди.

У середині тайму "гірники" віддали ініціативу суперникам, але у австрійців нічого не виходило. Півзахист австрійської команди надто багато помилявся у передачах і ніяк не міг додати швидкості атакам, практично все виконуючи стоячи.

Наприкінці матчу другу жовту картку отримав Зонляйтнер і залишив команду в меншості.  Схоже, це трохи розконцентрувало "гірників" і ті ледь не пропустили гол на 90-й хвилині матчу. Однак Беріч пробачив "Шахтар", з кількох метрів не влучивши у ворота головою після подачі партнера з флангу.

На 95-й хвилині П’ятов, а потім стійка врятували "Шахтар" від голу після удар зі стандарту від Пецоса.

Варто відзначити самовідданість усіх гравців "Шахтаря". Не жаліючи себе, максимально борючись за практично "мертві" м’ячі неодноразово боролись навіть бразильці донецького клубу і вигризали їх у більш фактурних опонентів. Особливо відзначився Тайсон, який виконав неймовірний за кількістю і якістю обсяг роботи як попереду, так і біля власних воріт.

Відтак, "Шахтар" проходить до групової стадії Ліги чемпіонів. Вперше із сезону 2012/13 одразу два футбольні клуби ("Шахтар" і "Динамо") будуть представляти Україну у найпрестижнішому клубному турнірі.

Ліга чемпіонів

Плей-офф. Матч-відповідь

"Шахтар" - "Рапід" - 2:2 (3:2)

Голи: Марлос, 10; Гладкий, 27 - Шауб, 13; С. Хофманн, 22

Вилучення: Зонляйтнер, 88 (друга жовта картка).

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4882 | Додав: adminA | Теги: Шахтар зіграв внічию з Рапідом і ви

Гомес: Важко бути джокером
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"
Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11
Зозуля: Газзаєв прекрасно спілкувався з гравцями
"Ювентус" - "Лаціо" - 2:1. ВІДЕО