Пт, 19-04-2024, 12:21

23:52
"Шахтар" здобуває Суперкубок України-2015

Донецький "Шахтар" у напруженій боротьбі із київським "Динамо" здобуває перший трофей у новому сезоні.

Донеччани розпочали поєдинок більш активно, намагаючись забити швидкий гол. Натомість "біло-сині" спокійно чекали на свій час, віддавши ініціативу супернику. Небезпечні моменти виникали частіше біля воріт Шовковського, втім "гірникам" пробити захист киян ніяк не вдавалося.

Також відзначимо, що футболісти дуже часто грубо грали один проти одного, діючи на межі вилучення, однак суддя поєдинку закривав очі на усі ці неприємні моменти. У підсумку перший тайм завершився сухою нічиєю 0:0, втім якщо аналізувати гру, то перевагу варто віддати "Шахтарю", який продемонстрував більш якісний футбол.

Після перерви "Динамо" значно активізувалося та відразу створило супернагоду, після якої м’яч влучив у стійку. Однак згодом ситуація на полі знову вирівнялася, але зазначимо, що суперники почали діяти більш обережно, ніж у першому таймі.

Один із найбільш небезпечних епізодів виник на 77 хвилині, коли м’яч після удару Мораєса влучив у поперечку. Відтак за супермоментами "Динамо" випередило "гірників". Втім рахунок й надалі залишався сухим, що не подобалося вболівальникам на трибунах.

Під завісу протистояння команди додали у швидкості та провели багато замін, щоб освіжити гру. Відзначимо, що у минулих двох матчах за участю цих команд в основний час м’ячів не забивали, тому необхідно було ламати цю неприємну традицію.

У додатковий час Олександр Шовковський отримав червону картку за фол останньої надії проти Тейшейри. На ворота відбивати пенальті став Драговіч, проте Срна виконав одинадцятиметровий на відмінно. Після цього захист киян дав тріщину і Бернард подвоїв перевагу "гірників" після прострілу Коваленка. Відтак "Шахтар" у підсумку стає володарем Суперкубка України, переконливо перегравши "Динамо".

"Динамо" - "Шахтар" - 0:2

Голи: Срна 90+2 (п), Бернард 90+4

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4961 | Додав: adminA | Теги: Шахтар здобуває Суперкубок України-

Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"
Мхітарян: "Рома" - теж не подарунок
Кварцяний: Буде по 4-5 тренувань на день