Пт, 29-03-2024, 08:36

22:28
"Шахтар" - "Таврія" - 3:1. ВІДЕО

Підопічні Семена Альтмана не зуміли відібрати очки у донецького "Шахтаря", повідомляє holosUA.com.

Підопічні Семена Альтмана не змогли влаштувати свято наставнику "Таврії” у його день народження. "Шахтар” з перших хвилин поєдинку почав штурмувати ворота сімферопольців. М'яч знаходився лише на половині поля гостей, а П'ятова у першій половині зустрічі майже не турбували. Забити швидкий гол "гірники” не зуміли, проте вже 17 хвилині все-таки відкрили рахунок у поєдинку. Відзначився Євген Селезьов. До перерви підопічні Мірчі Луческу створили ще кілька небезпечних моментів, проте так і не змогли збільшити перевагу у рахунку.

Друга половина зустрічі розпочалася з того, що "Таврія” відзначилася у воротах донецької команди. Шиндер замкнув передачу Калініченка. Цей гол заставив "гірників” знову почати активно діяти в атаці. Сімферопольці намагалися протистояти більш сильному супернику, проте на довго їх не вистачило. Згодом Ракицький, красивим ударом, вивів господарів поля вперед, а ще через 10 хвилин Селезньов встановлює остаточний рахунок у матчі. Впевнена перемога "гірників” дозволила "Шахтарю”, як мінімум до завтра, одноосібно очолити турнірну таблицю.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 15. Степаненко, 22. Мхітарян, 8. Ілсінь., 7. Фернандінь., 10. Вілліан, 17. Селезньов

Запасні: 23. Шуст, 36. Чижов, 26. Рац, 19. Гай, 70. Алан Патрік, 29. Тейшейра, 31. Дентінью

"Таврія": 1. Кахріман, 15. Алімі, 20. Буссаіді, 55. Єзерський, 4. Любічіч, 11. Кубик, 25. Калініченко, 27. Гомес, 17. Шиндер, 18. Назаренко, 10. Аді

Запасні: 31. Сітало, 30. Гуменюк О., 9. Причиненко, 16. Не, 44. Путраш, 24. Платон, 28. Фещук

"Шахтар" - "Таврія" - 3:1

Голи: 1:0 - Селезньов (17), 2:1 - Ракицький (60), 3:1 - Селезньов (70) 1:1 - Шиндер (46)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41067 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Таврія - 3:1. ВІДЕО

Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
У 19-му турі не зіграють команди з Ліверпуля
"Мене здивували скарги англійців у зв'язку з поразкою їх заявки" - Блаттер
Друге коло: Дніпровські пороги. Огляд другого ігрового дня
"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО