Ср, 24-04-2024, 13:11

15:33
"Шахтар" - "Спартак" - 0:0. ВІДЕО

Другий тур Об'єднаного турніру відкрив поєдинок на "Донбас Арені".

Суперники підходили до цієї зустрічі в кардинально протилежному настрої. "Гірники" у першому турі продемонстрували достатньо змістовну гру проти "Зеніта" і зуміли перемогти завдяки єдиному голу. А ось москвичі хоча й атакували упродовж всього матчу з київським "Динамо", змушені були змиритися з поразкою.

Після матчу Валерій Карпін (як і Олег Блохін) запевняв, що рахунок у поєдинках Об'єднаного турніру не має жодного значення. Мовляв, це звичайні спаринги, а в спарингах найголовніше - награвання ігрових зв'язків. Проте важко собі уявити, як реагували б у Москві на нову поразку "Спартака" від українського клубу. "М'ясним" сьогодні необхідно було бодай не програти. Ну а про команду Луческу зайве й казати - в рідних стінах "гірники" завжди грають лише на перемогу.

Москвичі активніше розпочали гру, але першими гостроту біля воріт суперника створили саме господарі. Це Срна виконав розкішний пас із центру поля на хід Луїсу Адріано. Форвард оцінив ситуацію і... пробив повз ближній кут. На 25-й хвилині Адріано удостоївся від капітана команди не менш зручного пасу, проте, опинившись віч-на-віч з Диканем, пробив прямісінько в голкіпера. Одразу після цього на полі запахло бійкою. Це Тайсон і Тіно Коста зчепилися між собою, спровокувавши масштабне з'ясування стосунків на словах із додаванням, звісно ж, міцної лексики.

Щодо "Спартака", то чи не єдиний реальний момент у першому таймі мав Комбаров. Після пасу від Еменіке Кіріл пробив у ближній кут, змусивши і Каніболоцького, і захисників "Шахтаря" добряче попрацювати. В останні десять хвилин, які передували свистку на перерву, гра взагалі втратила темп - у Донецьку сьогодні панувала відчутна спека.

Після відпочинку Луческу і Карпін відразу ж кинули в бій по п'ять свіжих гравців. "Шахтар" повинен був забивати, і неодноразово. Проте загадкова недуга Адріано передалася ще й його співвітчизникам Нему та Ісмаїлі. На двох ці парубки не реалізували три виходи на побачення з Диканем. А ще втрапили в офсайдну пастку, тож гол, забитий Немом, не зарахували.

Нульова нічия - у підсумку. "Шахтар" поки що очолює турнірну таблицю з 4 пунктами. "Спартак" набирає перше очко.

"Шахтар" - "Спартак" - 0:0

Попередження: Нем, Срна - Тимофєєв

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4920 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Спартак - 0:0

Ван Боммель може грати за "Мілан"
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО