Сб, 20-04-2024, 02:20

00:42
Шахтар програв Ромі та вилетів з Ліги чемпіонів

Шахтар поступився Ромі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Перший матч у Харкові завершився мінімальною перемогою Шахтаря з рахунком 2:1. Такий результат перед другою частиною протистояння робив "гірників" незначним фаворитом на вихід у наступний раунд Ліги чемпіонів, але виїзний гол зберігав для Роми хороші шанси на підсумковий успіх.

До перерви на "Олімпіко" суперники не забивали. Попри необхідність для римлян відігруватися, м'ячем більше володів Шахтар. Господарі щільно пресингували та робили ставку на швидку доставку сфери в останню третину поля – гості перекривали такі спроби.

Самі "гірники" основну гостроту біля чужих воріт створювали після відбору м'яча в центрі поля та подальшого миттєвого виходу в атаку. Декілька разів на вістрі перспективно отримував м'яч Феррейра, але до акцентованого удару справа не доходила.

У другому таймі Рома забила швидкий гол. Стротман несподівано розрізним пасом з глибини вивів Джеко на побачення з Пятовим – боснієць відмінно реалізував свій шанс. Шахтар у другій 45-хвилинці ніяк не міг підійти до чужих воріт крізь компактну оборону суперника.

Натомість "джалороссі" дуже непогано вибігали в контратаки. Джеко і Жерсон з перспективних позицій у площину воріт Пятова не влучили, але один з ривків Едіна завершився вилученням Ордеця, який ціною порушення правил зірвав черговий вихід бомбардира Роми сам на сам з голкіпером.

У меншості Шахтар все ж не зумів провести результативну атаку та мінімально програв. За сумою двох матчів у протистоянні Роми та Шахтаря рахунок 2:2, однак завдяки виїзному голу в чвертьфінал Ліги чемпіонів виходять римляни. Чемпіон України припинив боротьбу в турнірі.

Детальний звіт про матч читайте на "Футбол 24" згодом.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, матч-відповідь

Рома – Шахтар – 1:0 (за сумою двох матчів – 2:2)

Голи: Джеко, 52

Вилучення: Ордець, 79

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4648 | Додав: adminA | Теги: Шахтар програв Ромі та вилетів з Лі