Ср, 24-04-2024, 01:12

23:14
"Шахтар" обіграв на виїзді "Сельту"

"Шахтар" в рамках першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи переміг у Віго "Сельту" з рахунком 1:0.

Переможний гол за "Шахтар" провів аргентинський форвард Густаво Бланко-Лещук.

“Сельта” на правах господаря розпочала активніше і вже на 16-й хвилині створила перший гольовий момент. Швидка атака підопічних Берісcо завершилась тонкою передачею Гвідетті на Бонгонда, який з лінії воротарського майданчика пробив над поперечкою. А на 23-й хвилині Васс вивів вже Гвідетті на рандеву з Пятовим, а рефері цілком слушно зафіксував офсайд.

А от перша ж гостра атака "Шахтаря" завершилася взяттям воріт галісійської команди. “Сельта” невдало розіграла штрафний і підопічні Фонсеки організували вбивчий контрвипад. Тайсон вчасно відпасував на Фреда, а той виконав ідеальну передачу на хід Марлосу, який вийшов на побачення з Альваресом, обіграв воротаря і пробив у спину захиснику. На щастя для "гірників", першим на добиванні опинився Бланко-Лещук, який з близької відстані вколотив сферу у порожні ворота.

На 37-й хвилині другий гол у ворота "Сельти" повинен був забивати Фред, однак бразилець, ведучи боротьбу з захисником, в останній момент не влучив по м’ячу.

Перший небезпечний момент після перерви також створив "Шахтар". Тайсон, якого до гри так боялися іспанські ЗМІ, немов на велосипеді обійшов кількох суперників та з лінії штрафного майданчика не влучив у ворота.

Після цього ініціатива перейшла до “Сельти”, якій відверто бракувало влучності на завершальній стадії атак. За якісь дві хвилини "селестес" створили дві гольові нагоди. Спочатку Кабрал не влучив у ворота Пятова метрів з 11-ти, а згодом Гвідетті послав м'яч поруч зі стійкою після невпевненої гри українського голкіпера на виході.

На 73-й хвилині Гвідетті, який міг вийти віч-на-віч з Пятовим, впав у штрафному майданчику "Шахтаря" у боротьбі з Ракицьким, а суддя у досить спірному епізоді просигналізував порушення правил з боку шведа.

Незважаючи на тиск з боку суперника, "Шахтар", який ще не набрав оптимальних кондицій та виглядав втомлено, зумів довести справу до такої важливої виїзної перемоги. Тепер "гірникам" потрібно відстояти цей результат 23 лютого у Харкові.

Ліга Європи. 1/16 фіналу, перший матч

"Сельта" – "Шахтар" – 0:1

Гол: Бланко-Лещук, 27

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4884 | Додав: adminA | Теги: Шахтар обіграв на виїзді Сельту