Пт, 19-04-2024, 09:31

18:52
"Шахтар" - "Металург" (З) - 2:0. ВІДЕО

Розгрому не сталося. Не сталося навіть попри те, що в цьому матчі зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці. Так, "Металург" очікувано програв, але сама гра...

Звичайно, "гірники” атакували. Звичайно, моментів у них було набагато більше, аніж у суперників. Але на лаві запасних нервував саме Луческу, а Кварцянихй посміхався. Посміхався напевне тому, що його експерименти зі складом нарешті почали давати результат. Запоріжани демонстрували ГРУ, а не просто бігали по полю. Організовано захищалися і навіть самі організували декілька атак, три з яких цілком могли завершитися голом.

Натомість "Шахтар” кружляв навколо карного Руденка, проте справу до небезпечного моменту ніяк не міг довести. Були лише моменти з приставкою "напів”. І хтозна, як би розгорталися події на полі далі, якщо б Слім на 21-й хвилині не сфолив у власному карному проти Срни у ситуації, яка зовсім цього не вимагала. Пенальті реалізував Коста.

Гостям пропускати голи у цьому чемпіонаті не звикати. Але у звітному матчі, на відміну від попередніх зустрічей, підопічні Кварцяного пішли в атаку рятувати ситуацію. Могли й врятувати, якщо б трохи більше фарту. Проте не фартило і гравцям "Шахтаря”, який змарнував неймовірну кількість гольових моментів. Особливо цим славився Девіч. Ну і Луїс Адріано, який змінив Марко у середині другого тайму. В одному з епізодів, перебуваючи перед порожніми воротами, Луїс не влучив по м'ячу. Проте згодом бразилець реабілітувався, забивши гол ножицями і тим самим встановивши остаточний рахунок.

Якщо коротко підбити підсумки, то гра завершилася позитивно - "Шахтар” переміг "малою кров'ю”, зберігши сили на поєдинок із "Челсі”, а "Металург” нарешті продемонстрував змістовну гру, тож наступним суперникам запоріжани навряд чи так просто віддаватимуть очки.

"Шахтар” - "Металург” (З) — 2:0 (1:0)

Голи: Коста, 21 (з пен), Адріано, 83

Попередження: Ілсінью, 54 - Соболь, 11, Слім, 41

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4843 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металург (З) - 2:0. ВІДЕО