Сб, 20-04-2024, 01:29

20:18
"Шахтар" - "Металург" З - 2:0

Чемпіон України, донецький "Шахтар", у першому матчі нового сезону УПЛ переміг запорізький "Металург" на "Арені Львів".

Підопічні Мірчі Луческу без особливих труднощів вибороли три очки у матчі із командою Олега Тарана. Перший гол у матчі вдалося забити вже на 11 секунді. Відзначився Адріано. Такий початок дуже сильно вдарив по психологічному стані запоріжців, й змусив їх змінювати передматчеві тактичні напрацювання. Але у кінці першого тайму “Шахтар” подвоїв свою перевагу, забезпечивши собі комфортний рахунок ще до перерви.

Після відпочинку “гірники” продовжували контролювати хід поєдинку й довели матч до логічного завершення. Відтак протистояння завершилося із рахунком 2:0 на користь донеччан, які вже вдруге перемагають із таким результатом на “Арені Львів”.

Склад "Шахтаря": 32. Каніболоцький, 33. Срна (к), 44. Ракицький, 18. Ордець, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 17. Фернандо, 28. Тайсон, 77. Ілсінью, 9. Адріано, 21. Гладкий

Запасні: 30. П'ятов, 5. Кучер, 38. Кривцов, 50. Болбат, 8. Фред, 11. Марлос, 19. Феррейра

Склад "Металурга": 32. Боровик, 20. Пашаєв, 3. Баліч, 10. Прийомов, 5. Нестеров, 21. Штурко, 77. Сержіо, 24. Платон, 44. Юсов, 25. Жураховський, 22. Лисицький (к)

Запасні: 1. Старців, 2. Сахневич, 18. Каплієнко, 30. Лео, 7. Матяж, 39. Льопа

Голи: 1:0 - Л. Адріано (1), 2:0 - Гладкий (44)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41002 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металург З - 2:0

Палкін: Луческу не потрібні новачки
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Словацький захисник поповнив склад луганської "Зорі": Лукас Тесак підписав з клубом дворічний контракт