Пт, 19-04-2024, 20:07

21:16
"Шахтар" - "Металіст" - 1:1. ВІДЕО
Донецький "Шахтар" перед рідними вболівальниками не зумів повністю реабілітуватися за минулотижневу поразку від дніпропетровського "Дніпра".

З перших хвилин поєдинку господарі поля намагалися швидко відкрити рахунок. Однак "Металіст”, холоднокровно витримавши ці стартові атаки, згодом дещо відвів гру від власних воріт. "Гірники” продовжували контролювати хід поєдинку та створили кілька небезпечних моментів, але відкрити рахунок ніяк не вдавалося.

Варто зазначити, що у першому таймі глядачі стали свідками непоступливої та жорстокої боротьби. Гравці не соромилися грати грубо та небезпечно, через що часто отримували жовті картки. Температура матчу невпинно зростала, а атмосфера на стадіоні ставала з кожною хвилиною більш спекотною. Підопічні Мірчі Луческу діяли гостро та непередбачувано, але цього виявилося замало, щоб зламати могутній захист харківської команди. "Металіст” у свою чергу намагався результативно зіграти на контратаках, але відверто кажучи, їм це також не вдавалося.

Після перерви підопічні Мирона Маркевича заграли більш агресивно, все частіше турбуючи Каніболоцького. Однак першими свій момент використали не вони, а господарі поля. Степаненко після подачі зі штрафного пробив без шансів для голкіпера, вивівши донеччан вперед. Вже коли здавалося, що матч так і завершиться мінімальною перемогою "гірників”, Марко Девіч відновив рівновагу та змусив Мирона Маркевича підвестися із тренерської лави. Гол Марко неабияк пожвавив гру, адже команди почали демонструвати відкритий та ще цікавіший футбол.

Напруга трималася до останніх сил, емоції брали гору над гравцями, через що судді довелося багато разів діставати жовті картки, Нерви здали й у Даріо Срни, якого Арановський вилучив за грубу гру. Також варто зазначити, що суддя не призначив пенальті у ворота донецької команди, коли порушували правила проти Соси. Тож черговий центральний поєдинок УПЛ не обійшовся без помилок арбітрів. У підсумку все завершилося нічиєю 1:1, яка дозволила "Металісту” залишитися на верхівці турнірної таблиці.

"Шахтар": 32. Каніболоцький А., 33. Срна, 38. Кривцов, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 24. Гречишкін, 29. Тейшейра, 28. Тайсон, 20. Коста, 9. Адріано
Запасні: 30. П'ятов, 4. Воловик, 95. Соболь, 10. Бернард, 17. Фернандо, 8. Фред, 11. Едуардо

"Металіст": 81. Дишленковіч, 13. Моледо, 3. Вільягра, 30. Папа Гуйє, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 32. Краснопьоров, 15. Гомес А., 23. Бланко, 11. Соса, 33. Девіч
Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 5. Шелаєв, 7. Дієго Соуза, 77. Ксьонз, 10. Шав'єр

"Шахтар" - Металіст" - 1:1

Голи: 1:0 - Степаненко (59) 1:1 - Девич (77)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4842 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металіст - 1:1. ВІДЕО

Пітерський "Зеніт" замахнувся на Буффона: пропонує "Ювентусу" 18 млн євро
Чемпіонат Англії. "Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 3:1. ВІДЕО