Пт, 19-04-2024, 13:48

20:39
"Шахтар" - "Металіст" - 1:1. ВІДЕО

Підопічні Мірчі Луческу зуміли завершити матч внічию з харківським "Металістом", що у підсумку дозволило "гірникам" відсвяткувати четверте чемпіонство поспіль.

Команда Мирона Маркевича була дуже близькою до перемоги у цьому напруженому поєдинку, проте взяти три очки у матчі із лідером УПЛ все-таки не вдалося. Суперники спокійно розпочали зустріч, але згодом "Металіст” захопив ініціативу й намагався діяти першим номером. Натомість "Шахтар” зайняв вичікувальну позицію та намагався не давати гостям багато простору для організації атак.

Ще до перерви активний Девіч відкрив рахунок у матчі, і цей гол можна повністю записати на Марко, який все зробив самотужки. На перерву команди йшли із різним настроєм, проте гравці розуміли, що вся боротьба ще попереду.

Після відпочинку господарі поля пішли вперед більшими силами, однак пройти щільний захист "Металіста” ніяк не вдавалося. Харків'яни також не сиділи склавши руки, і організовувати небезпечні контратаки. На 84 хвилині матчу Ілсінью зрівняв рахунок та врятував свою команду від поразки.

Вже у самому кінці протистояння Девіч мав нагоду вирвати перемогу, однак після удару м'яч влучив у поперечку. Таким чином "Шахтар” стає 8-разовим чемпіоном України та здобуває право виступати у груповому етапі Ліги чемпіонів, а головне у черговий раз доводить, що є найсильнішою командою України.

Склади команд:

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 38. Кривцов, 27. Чигринський, 26. Рац, 22. Мхітарян, 24. Гречишкін, 7. Фернандінью, 28. Тайсон, 20. Коста, 9. Адріано
Запасні: 32. Каніболоцький А., 95. Соболь, 6. Степаненко, 3. Хюбшман, 77. Ілсінью, 29. Тейшейра, 11. Едуардо

"Металіст": 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 20. Марсіо Азеведо, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 11. Соса, 23. Бланко, 32. Краснопьоров, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 33. Девіч
Запасні: 35. Шуст, 6. Торсільєрі, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 19. Торрес, 21. Крістальдо, 86. Вілліан

"Шахтар" - "Металіст" - 1:1

Голи: 1:1 - Ілсіньо (84) 0:1 - Девіч (38)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4908 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металіст - 1:1. ВІДЕО

Сьомін приїде на матч "Динамо" - "Шериф"