Пт, 29-03-2024, 04:17

23:45
"Шахтар" - "Металіст" - 1:0

У повторному чвертьфінальному матчі Кубка України "гірники" приймали свого опонента на "Львів-Арені".

У першому поєдинку, який також відбувся у Львові, донеччани здобули комфортну перемогу - 2:0. Харків'яни, схоже, не вірили навіть у диво, адже на гру не прибув головний тренер команди Ігор Рахаєв, а "Шахтарю" протистояв найближчий резерв.

Та все ж молодий харківський колектив, яким керував Андрій Аніщенко, не здрейфив, давши команді Луческу справжній бій поблизу власних воріт. Головним героєм першого тайму став голкіпер Денис Сидоренко, який блискучими сейвами відвів загрозу після ударів Кости (двічі) та Адріано. Ще кілька разів відзначитися господарям завадили захисники або ж власна невлучність.

Єдиний у матчі гол стався одразу після перерви. Шевчук виконав свій фірмовий простріл, а Луїс Адріано замкнув його з лічених метрів. Позаяк "Металіст" був безпомічним в атаці, "гірники" продовжили свій обстріл ворожих воріт. На допомогу Сидоренку тричі (!!!) приходив каркас воріт. Тож у підсумку все завершилося мінімальною звитягою "Шахтаря". Команда Мірчі Луческу - у півфіналі.

Детальніше про перебіг матчу читайте у нашій текстовій трансляції.

Гол: Адріано, 49

Попередження: Осман

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41022 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Металіст - 1:0

Програма каналу "Перший" "Футбольний код". Ефір за 20.12.2010
"Фіорентина" шукатиме підсилення для оборони та атаки
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
"Динамо" та "Металіст" претендують на японця. ВІДЕО
Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?
Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Перемога "Шахтаря" наблизить Україну до Росії
Стали відомі дати та час початку матчів 8-го туру Прем'єр-ліги
Перше коло: Прикрий старт "Динамо" та інші матчі
Девіч - наш гравець і взимку, і влітку, і восени, запевняє Ярославський
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО