Пт, 19-04-2024, 13:48

22:57
"Шахтар" переміг "Фенербахче" і пройшов у наступний раунд ЛЧ

Донецький "Шахтар" здолав на "Арені Львів" турецький "Фенербахче" у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів з рахунком 3:0.

"Гірники" обіграли турецьку команду, забивши три м'ячі без відповіді. Рахунок відкрив у середині першого тайму Гладкий, а у другому таймі з різницею у три хвилини донеччани забили ще два голи - пенальті реалізував Срна, Тейшейра поставив масну крапку.

Отже, "Шахтар" проходить у 4-й раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Суперник "гірників" визначиться у п'ятницю, 8 серпня, під час жеребкування.

Суперники активно почали матч. Основні події точились у середині, команди билися за володіння центром поля. Зрештою "гірники" виявились сильнішими за суперника і раз за разом силами Марлоса, Тейшейри і Тайсона швидко долали опорну зону турків. Непогано чіплявся за м'яч попереду Гладкий.

У середині тайму Одна зі стрімких атака "Шахтаря" завершился взяттям воріт. Тайсон з центральної зони віддав пас на фланг, де у своєму стилі підключився Срна. Хорват прострілив у воротарський майданчик, у "мертву" зону між голкіпером та захиснком, де на випередження зіграв Гладкий і в дотик переправив кулю у сітку.

Донеччани мали до кінця першої половини гри ще кілька непоганих моментів, однак реалізувати їх не вдалось.

А от "Фенербахче" зміг створити два небезпечні моменти лише з другого поверху. Фернандао та Соу завдавали ударів головою по воротах з вигідних позицій після флангових подач, але рятував команду П'ятов.

У другому таймі "Фенербахче" кинувся у атаку і затис "Шахтар" біля воріт. Два супернебезпечні моменти створили турки також з другого поверху. Знов П'ятов продемонтрсував дива реакції.

Посидівши у обороні "гірники" почали потроху вибігати у атаку флангами. Чудовий прохід Марлоса, який обіграв трьох опонентів, зупинив забороненим прийомом і арбітр призначив пенальті. 11-метровий впевнено реалізував Срна.

За кілька хвилин Тайсон підібрав м'яч біля своєї карної зони після розіграшу турками кутового і віддав черпачок на хід Тейшейрі. Алекс не високій швидкості прийняв пас, втік від опонента і пустив кулю між ногами голкіпера. Прекрасна контратка донеччан зробила рахунок дуже комфортним.

Надалі турки розклеїлись і почали діяти уже розрізнено, а "Шахтар" продовжив контролювати гру і невимушено створювати моменти біля воріт Деміреля. Вилучення отримав тренер "Фенербахче", який надто активно намагався повернути у гру Фреда.

Ліга чемпіонів. 3-й кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

"Шахтар" - "Фенербахче" - 3:0

Голи: Гладкий (25), Срна (65) (п), Тейшейра (68)

Вилучення: К'яєр (92)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4957 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Фенербахче