Пт, 26-04-2024, 01:03

22:10
"Шахтар" - "Дніпро" - 2:1. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" у центральному поєдинку першого кола УПЛ зумів перемогти дніпропетровське "Дніпро".

Поєдинок між цими командами виправдав усі сподівання. Глядачі стали свідками цікавої, напруженої боротьби, яка тривала до останніх хвилин зустрічі. І хоч "Шахтар” зумів здобути перемогу, "Дніпро” гідно виглядав на фоні більш досвідченішої команди.

Команди активно розпочали поєдинок. Господарі поля відразу ж кинулися вперед, проте й підопічні Хуанде Рамоса не стали відсиджуватися у захисті. Про що свідчить гол, який гості забили вже 9 хвилині протистояння. "Шахтар” розлютився не на жарт, і вже через 10 хвилин Мхітарян зрівнює рахунок. Після забитого м'яча "гірники” не припинили штурм воріт Лаштувки, проте на завершальній стадії завжди чогось не вистачало. Особливо це стосується Луїса Адріано, який ніяк не міг влучно пробити по воротах з чудових позицій.

Варто зазначити, що суддя двічі призначав пенальті у ворота "Дніпра”, і якщо у першому випадку одинадцятиметровий заслужений, то у другому випадку, арбітр помилився, коли показав червону карточку Чеберячко за гру рукою. Проте ні Фернандінью, ні Адріано переграти Лаштувку не змогли. Тоді рятувати становище вирішив Даріо Срна, який після подачі з кутового красивим ударом переправив м'яч у сітку воріт.

До кінця зустрічі залишалося вже мало часу, проте суперники ще встигли вияснити стосунки, через що арбітр зустрічі "нагородив” гравців безліччю жовтих карток. І хоч останні кілька хвилин команди догравали у рівних складах, спромогтися ще на один гол вже ніхто не зміг. Суддя зафіксував перемогу "Шахтаря” з рахунком 2:1, завдяки якій "гірники” закріпилися на першій сходинці у турнірній таблиці.

"Шахтар" - "Дніпро" - 2:1

Голи: 1:1 - Мхітарян (19), 2:1 - Срна (80) 0:1 - Ротань (9)

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41219 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Дніпро - 2:1. ВІДЕО

Футболіст "Дебрецена" розбив вікно консульства Польщі у Харкові
Прийма: Радий поверненню Чечера
Сьомін сформував тренерський штаб
Джеко залишається гравцем "Вольфсбурзі"
Ліга Чемпіонів: "Гент" - "Динамо" Київ
"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО