Сб, 20-04-2024, 01:42

22:30
"Шахтар" - "Дніпро" - 0:0

У центральному матчі 12 туру УПЛ між "Шахтарем" та "Дніпром" глядачі так і не побачили голів.

Поєдинок у Львові, від якого усі чекали видовища та багато емоцій, завершився сухою нічиєю та не запам'ятався динамічною грою у виконанні обох команд.

Протистояння розпочалося досить активно, "Дніпро" із перших хвилин вирішив боротися із "гірниками" на рівних, щоб довго не чекати нагоди для проведення контратаки. "Шахтар" же намагався нав'язати супернику свою гру та захопити ініціативу, але "дніпряни" перекривали усі зони та не дозволяли атакувальній силі донеччан вільно почуватися на полі. Було багато боротьби, фолів та гри у центрі поля. Натомість хотілося побачити більше небезпечних моментів, до яких справа майже не доходила.

У другому таймі варто відзначити травму Степаненка, який покинув поле на ношах після зіткнення із Калінічем. Також запам'ятався штрафний удар Коноплянки, але на шляху м'яча стала стійка. У кінці матчу суддя вилучив із поля Бартуловіча, відтак останні 10 хвилин гості догравали у меншості. "Шахтар" намагався використати чисельну перевагу, але підопічні Мирона Маркевича грамотно розташувалися на полі та усіма силами захищалися.

Така тактика дозволила "Дніпру" вистояти та здобути важливе очко у матчі із чемпіоном України. Таким чином поєдинок завершився із рахунком 0:0, а це означає, що "Динамо" у разі перемоги над "Карпатами" зможе збільшити відрив від своїх найближчих конкурентів.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 18. Ордець, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 6. Степаненко, 17. Фернанду, 29. Тейшейра, 20. Коста, 28. Тайсон, 9. Адріано
Запасні: 32. Каніболоцький А., 27. Чигринський, 10. Бернард, 11. Марлос, 8. Фред, 89. Дентінью, 21. Гладкий

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 14. Чеберячко, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 7. Канкава, 12. Бруно Гама, 18. Зозуля, 9. Калініч, 10. Коноплянка
Запасні: 16. Лаштувка, 2. Влад, 21. Бартуловіч, 28. Шахов, 89. Політило, 4. Кравченко С., 11. Селезньов

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4982 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Дніпро - 0:0

Прімера. Матчі неділі 28 листопада 2010 року. ВІДЕО
Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального
Букмекери вважають збірну України фаворитом у матчі з Нідерландами
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи