Пт, 19-04-2024, 04:46

20:48
"Шахтар" - "Динамо" - 3:1

В центральному матчі четвертого туру донецький "Шахтар" на своєму полі обіграв київське "Динамо".

Команди почали без розвідки. Вже на першій хвилині Дуглас Коста заробив штрафний поблизу лінії карного майданчика гостей. Даріо Срна пробив ідеально - в Коваля не було шансів. Кияни дуже швидко відігралися. Вже на 8 хвилині свій перший гол у складі столичної команди забив Юнес Бельханда. Марокканець точним ударом у верхній кут воріт завершив комбінацію за участю Мбокані та Гусєва.

Після того, як команди обмінялися голами, гра заспокоїлася. Підопічні Блохіна більше контролювали м'яч, а господарі намагалися ловити щастя на контратаках. Щоправда, ні одні, ні інші по воротах суперника майже не пробивали.

В перерві Луческу замінив Гречишкіна на Едуардо, і хорватський бразилець дав результат. На 52 хвилині 11-ий номер господарів скористався позиційною помилкою Селіна і вивів свою команду вперед. В цьому епізоді ключову роль зіграли невдалі дії Даніло Сілви, який загубив позицію і дозволив Тайсону головою (!!!) віддати результативний пас.

Здобувши перевагу в рахунку, "гірники" відійшли до своїх воріт. Гості так і не зуміли пройти масовану оборону команди Луческу. Натомість - пропустили ще раз. Бразильці розіграли блискавичну комбінацію, яку завершив Алекс Тейшейра. Спроби "Динамо" хоча б скоротити відставання вилилися в декілька небезпечних навісів та несильний удар Безуса з лінії штрафного майданчика.

Попри поразку, "Динамо" не виглядало безнадійно. Моментами здавалося, що кияни ведуть гру. Хоча, можливо, це лише ілюзія, яка була вигідна Містеру?

Голи: Срна (2), Бельханда (8), Едуардо (52), Тейшейра (84).

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Соболь, 82), Хюбшман, Гречишкін (Едуардо, 46), Дуглас Коста (Фред, 73), Алекс Тейшейра, Тайсон, Луїс Адріано.

"Динамо": Коваль, Даніло Сілва, Селін, Велозу, Ярмоленко (Безус, 78), Гусєв (Ленс, 61), Аруна, Тремулінас, Хачеріді, Мбокані, Беланда (Ідейє, 71).

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4874 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Динамо - 3:1