Пт, 19-04-2024, 01:02

14:49
"Шахтар" - "Динамо" - 2:0. ВІДЕО

Головне протистояння сезону завершилося перемогою донецької команди.

Як і прогнозували більшість футбольних фахівців, цей матч не міг завершитися без скандалу, чи суперечок. Для "Динамо” у цьому поєдинку все починалося досить добре. Підопічні Юрія Сьоміна гостріше діяли попереду, і зуміли створити кілька небезпечних моментів вже на початку зустрічі. Господарі поля ж, нефорсуючи події, спокійно чекали свого часу. Під кінець зустрічі арбітр показав другу жовту картку Гармашу за те, що Денис самостійно покинув поле. Чесно кажучи, таке рішення арбітра стало дещо несподіваним, зважаючи на усю важливість та принциповість поєдинку. Також Юрій Вакс вилучив Юрія Сьоміна, який у другому таймі спостерігав за грою із тунельного приміщення.

Після перерви команди вийшли на поле у різних умовах. "Блакитно-білі” виявилися нездатними у меншості протистояти атакам "Шахтаря”, і вже на 55 хвилині матчу Тейшейра відкриває рахунок. Атаки господарів поля не припинялися ні на секунду, проте варто віддати належне киянам, які у таких важких умовах зуміли створити ще кілька по-справжньому гольових моментів біля воріт П'ятова. На 79 хвилині Ярослав Ракицький встановлює остаточний рахунок у матчі. 2:0, і "Шахтар” піднімається на першу сходинку у турнірній таблиці завдяки кращій різниці м'ячів.

"Шахтар" - "Динамо" - 2:0

Голи: 1:0 - Тейшейра (55), 2:0 - Ракицький (79)

Вилучення: Гармаш (41), Сьомін (44)

Склади команд

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 13. Шевчук В., 22. Мхітарян, 3. Хюбшман, 7. Фернандінью, 29. Тейшейра, 10. Вілліан, 9. Адріано

Запасні: 23. Шуст, 36. Чижов, 26. Рац, 19. Гай, 8. Ілсіньо, 20. Коста, 17. Селезньов

"Динамо": 1. Шовковський, 2. Даніло Сільва, 34. Хачеріді, 3. Бетао, 6. Попов, 5. Вукоєвіч, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв О., 9. Ярмоленко, 11. Ідеє

Запасні: 35. Коваль М., 44. Леандро Алмейда, 36. Нінковіч, 8. Алієв, 7. Шевченко, 13. Мехмеді, 10. Мілевський

07. 04. 2012. 16:00. Донецьк. Стадіон "Донбас Арена". Телетрансляція на каналі "Україна".

Поєдинки між донецьким "Шахтарем" та київським "Динамо" завжди цікаві та захоплюючі, тим більше коли до завершення сезону залишається зіграти кілька турів. Пропонуємо вам разом з нами поринути у центр емоцій та подій. А також поділитися думками щодо подій під час матчу та після нього.

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41116 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Динамо - 2:0. ВІДЕО

Жозе Моурінью: Я задоволений статистикою команди
Офіційно: Сьоміна відправили у відставку, він їде в Київ
Клаудіо Раньєрі розповів про заповітну мрію римлян
"Шахтар" обіграв "Брагу" і вперше у своїй історії вийшов до плей-офф Ліги чемпіонів. ВІДЕО
Товариські матчі: Бразилія обіграла США, Італія поступилася Кот-д’Івуару
6-й тур Ліги Європи: "Карпати" і ПСЖ розходяться миром. ВІДЕО
"Бешикташ", "Динамо", "Спарта", "Ліверпуль" і ПСЖ гарантували собі вихід до 1/16 ЛЄ