Пт, 19-04-2024, 10:45

21:55
"Шахтар" - "Челсі" - 2:3

Сьогодні у швейцарському Ньйоні чемпіоном Європи серед молодіжних клубів (U19) у важкій боротьбі стали футболісти лондонського "Челсі".

На шляху до фіналу "Шахтар" не програв жодного матчу: 4 перемоги і 2 нічиї на груповому етапі, дві нічиї і перемоги в серії післяматчевих пенальті в 1/8 і 1/4 з "Олімпіакосом" і "Бенфікою", а також красива перемога над "Андерлехтом" у півфіналі. "Челсі" ж 5 разів тріумфував і 1 матч програв у групі ("Шальке"), а далі були биті "Зеніт" (3:1), "Атлетіко" (2:0) та "Рома" (0:4).

У фінальному матчі юнацького відповідника Ліги чемпіонів команда Валерія Кривенцова дала бій представнику Англії, відігралась наприкінці першого тайму, та запізно оговталась від нокдауну на старті другого. Другий гол за "Шахтар" забив Віктор Коваленко, який зробив гру з "Андерлехтом", також вийшовши на заміну.

"Челсі" стає другим після "Барселони" володарем трофею серед найкращих клубів з гравцями до 19 років.

Основні моменти зустрічі:

На 7-ій хвилині матчу перша ж гостра атака "Челсі" дала плоди. Мусонда з легкістю розібрався з опонентам, відпасував лівіше на Соланке, який знайшов у центрі штрафного капітана "аристократів" Брауна.

До 20-ї хвилини "Челсі" ще двічі загрожував воротам української команди, а ось у "гірників" був лише один більш-менш вдалий фланговий прохід, що закінчився нічим.

На 29-ій українці обрізались в центрі поля, Соланке підхопив м'яч, обійшов двох, але бабахнув трохи вище.

Втрата м'яча на чужій половині обернулась для лондонців контрою на їхні ворота. Арендарук протягнув круглого на швидкості і прострілом справа "допоміг" лондонцям забити автогол.

Соланке мав забивати перед перервою, однак з двох метрів у боротьбі із захисником не зумів як слід влучити.

Тільки розпочався другий тайм, як все той же найкращий бомбардир юнацької ЛЧ Соланке знову засмутив українську команду. Бога навісив - Домінік вколотив з 6 метрів. Для Соланке це вже 12-й м'яч у турнірі.

А ще за 8 хвилин Бога знову відзначився асистом, допомігши Брауну оформити дубль.

Далі безроздільною перевагою вже володіли "челсюки". Соланке з партнерами втратили кілька класних нагод. Мав свій шанс і "Шахтар", але Зубков, прийнявши м'яч у центрі штрафного лондонців, мінімально не влучив.

Зубков ідеально закинув за спини захисникам, а Віктор Коваленко холоднокровно розібрався із воротарем.

"Шахтар" (U19) - "Челсі" (U19) - 2:3 (1:1)

Голи: Крістенсен, 37 (авт.), Коваленко, 90+2 - Соланке, 47, Браун, 7, 55

Попередження: Вачіберадзе, 80, Коваленко, 85

"Шахтар": Кудрик, Кирюханцев, Сахуткін, Матвієнко, Вачіберадзе, Піхальонок, Штандер (Коваленко, 71), Гладченко, Арендарук (Меркушев, 78), Борячук, Зубков

"Челсі": Коллінз, Айна, Крістенсен, Кларк Солтер, Дасілва, Колкет, Мусонда (Абрахам, 85), Бога (Палмер, 71), Браун, Лофтус-Чік, Соланке

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4960 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Челсі - 2:3

Конгрес ФФУ завершився, а Суркіса не зняли
IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
Доменіко Ді Карло поставили вимогу
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Шевченко: У відпустку пішов здоровим
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"