Сб, 20-04-2024, 13:24

20:02
"Шахтар" - БАТЕ - 5:0. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" у рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів повторно декласував білоруський БАТЕ.

Головними питаннями перед матчем були: чи зможе "Шахтар" забути про поразки у чемпіонату України і налаштуватись на гру в Лізі чемпіонів, а також чи зможе БАТЕ взяти хоча б мінімальний реванш після болючої поразки у рідних стінах?

Гості розпочали гру, стрімко побігши великими силами на ворота "Шахтаря". Проте, після кількох спроб пробити по воротах П' ятова, отримали гостру контратаку на свої ворота. Навчені першим очним поєдинком, білоруси почали грати дещо обережніше, але клас гравців чемпіона України давався взнаки. Прудконогі бразилці раз за разом розігрували швидкісні стінки і вбігали у карну зону суперника. Щоправда цим атакам не вистачало завершального удару.

БАТЕ намагався огризатись і почував себе більш-менш впевнено, але лише до 19 хвилини. Саме тоді Срна завдав гольового удару після скидки Адріано. Гості явно "попливли" після восьмого голу без відповіді у свої ворота від "Шахтаря". "Гірники" ж взяли гру повністю під свій контроль. Підопічні Луческу створили ще три 100-відсоткові моменти до завершення першої половни гри, але збільшити перевагу не вдалось.

А перед свистком про завершення першого тайму і одразу ж після нього, буквально за хвилину дві жовті картки заробив захисник БАТЕ Хагуш.

Другу половини зустрічі гості почали в меншості і цим моментально скористався "Шахтар". На 48-й хвилині Тейшейра забив другий гол у ворота гостей і ті практично перестали грати. Команда просто розсипалась і "гірники" надалі робили із суперниками, що хотіли.

Варто відзначити, що до самого фінального свистка жоден гравець "Шахтаря" не дозволив собі десь недобігти чи недопрацювати, що є дуже позитивним і красномовним моментом, який визначає клас і рівень команди.

До кінця поєдинку Луїс Адріано встиг познущатись над білорусами і зробив хет-трик.

Отже, "Шахтар" - БАТЕ - 12:0 за результатами двох зустрічей. "Гірники" здобувають важливу перемогу і закріплюються на другій сходинці у групі.

Стартові склади команд

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ордець, Ракицький, Шевчук, Фернанду, Степаненко, Коста, Тейшейра, Тайсон, Адріано.

Запасні: Каніболоцький, Ісмаїлі, Фред, Бернард, Марлос, Дентінью, Гладкий.

БАТЕ: Чернік, Гайдучик, Хагуш, Младеновіч, Поляков, Яблонський, Карницький, Володько, Гордійчук, Яковлєв, Сігневіч.

Запасні: Сороко, Алексієвич, Олехнович, Бага, Володько, Климович, Родіонов.

"Шахтар" - БАТЕ - 5:0

Голи: Срна,19; Тейшейра,48; Луїс Адріано,58 (п),83,90+3

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4975 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - БАТЕ - 5:0. ВІДЕО

Жеребкування Ліги Європи: "Динамо" зіграє з "Бешикташем", а "Металіст" - з "Байєром". Інші результати
"Вольфсбург" хоче за трансфер Джеко 45 млн. євро
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю