Пт, 29-03-2024, 03:48

20:40
"Шахтар" - "Байєр" - 0:0. ВІДЕО
У Донецьку відбувся поєдинок 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів між місцевим "Шахтарем" та леверкузенським "Байєром".

У напруженому протистоянні глядачі так і не побачили голів, відтак фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 0:0

Звичайно, що здобути одне очко у матчі з таким суперником, як "Байєр” - це досить добре, зважаючи на те, що два тижні тому "гірники” без варіантів поступилися у Німеччині. Але при такій грі, яку ми побачили сьогодні, більш справедливим результатом була б перемога підопічних Мірчі Луческу.

З перших хвилин зустрічі донеччани почали атакувати та створювати момент за моментом. Прекрасну нагоду для взяття воріт мав Феррейра, згодом, Срна та інші гравці "помаранчево-чорних”, проте пробити кіпера гостей ніяк не вдавалося. А коли вже здавалося, що м'яч залетить у сітку — Лено дивовижним чином рятував "Байєр” від пропущеного голу.

Перший тайм повністю пройшов під контролем "Шахтаря”, відтак всі чекали, що після перерви "гірники” все ж дотиснуть агресивних та самовпевнених німців. Але не сталося так, як гадалося. У другій половині матчу ми побачили зовсім інший "Байєр”. Леверкузенці зуміли вирівняти гру й не виглядали так беззубо, як у першій 45-ти хвилинці. "Фармацевти” створили кілька небезпечних моментів, але як і у випадку із "гірниками”, справа до забитого гола так і не дійшла. Наприкінці зустрічі Луческу випустив на поле свіжих Адріано та Тайсона, розраховуючи, що бразильці зможуть змінити хід протистояння, але ці гравці так нічим й не запам'яталися.

У підсумку матч завершився сухою нічиєю 0:0. З одного боку — не варто скаржитися на такий результат, проте з іншого - "Шахтар” був значно ближчим до перемоги, відтак будемо вважати, що "Байєру” просто більше пощастило. Таким чином у двох наступних турах команді Мірчі Луческу доведеться добре попотіти, щоб здобути путівку в плей-офф, адже наразі "гірники” із 5 очками лише треті у турнірній таблиці групи А.

Нагадаємо, що перший матч між цими суперниками завершився розгромною перемогою німецької команди 4:0.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна (к), 44. Ракицький, 5. Кучер, 13. Шевчук, 3. Хюбшман, 17. Фернандо, 20. Дуглас Коста, 29. Алекс Тейшейра, 10. Бернард, 19. Феррейра

Запасні: 32. Каніболоцький, 38. Кривцов, 6. Степаненко, 77. Ілсінью, 9. Луїс Адріано, 11. Едуардо, 28. Тайсон

"Байєр": 1. Лено, 5. Спахіч, 17. Беніш, 21. Эмер Топрак, 26. Донаті, 6. Рольфес (к), 8. Л. Бендер, 18. Сем, 27. Кастро, 7. Сон Хин Мін, 11. Кісслінг

Запасні: 22. Ельдель, 4. Волльшайд, 13. Хегелер, 10. Джан, 14. Хільберт, 9. Дердійок, 23. Круз

"Шахтар" - "Байєр" - 0:0

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4954 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Байєр - 0:0. ВІДЕО

Хасан Саліхаміджич переїде в Мьонхенґладбах?
Моуріньо розгромлений Гвардіолою: "Барселона" знущається над "Реалом". ВІДЕО
10-копійчана монета коштувала запорізькому "Металургу" 3000 грн
Гусін: За Газзаєва контакт між першою та другою командами був утрачений
Дивитися онлайн відео програми "Інший футбол" каналу ICTV за 19.12.2010
"Реал" перемагає в Сарагосі. ВІДЕО
Луческу: Ахметов готовий купувати найдорожчих гравців, але я проти
Сеск: У Мессі важко буде відібрати "Золотий м’яч"
Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО