Чт, 25-04-2024, 14:32

21:26
"Севастополь" - "Зоря" - 0:2

Луганська "Зоря" здобуває впевнену перемогу над "Севастополем", який не зміг нічого протиставити більш сильному супернику.

Підопічні Юрія Вернидуба без особливих проблем переграли амбіційний “Севастополь”. Кримчани намагалися не поступатися луганцям у швидкості та якості гри, що їм досить довго й вдавалося. Проте згодом “Зоря” заволоділа ініціативою й почала виконувати свій план на цей матч.

На 66 хвилині Любеновіч відкрив рахунок у поєдинку, влучно пробивши зі штрафного. Після цього “Севастополь” змінив тактику й почав діяти більш агресивно. Господарі поля намагалися відновити рівновагу, натомість напоролися на результативну відповідь гостей. На 83 хвилині Каменюка подвоїв перевагу луганців, яким тепер залишилося лише втримати цей переможний рахунок.

Завершальні хвилини були напруженими, команди створили ще кілкьа моментів, а “Зоря” мала нагоду забити третій гол, але кримчан врятувала поперечка.

У підсумку протистояння завершилося тріумфом команди Юрія Вернидуба, який створив сильний та небезпечний футбольний колектив.

Склад команди:

"Севастополь": 1. Олег Чуваєв. 20. Олександр Караваєв, 6. Дебатік Цуррі, 33. Євген Новак, 55. Сергій Воронін, 14. Олександр Максимов, 87. Александрс Фертовс, 11. Костянтин Ярошенко (10. Олександр Жабокрицький, 89), 19. Денис Кожанов (35. Євген Павлов, 81), 9. Олександр Ковпак (к) (34. Володимир Танчик, 63), 79. Сергій Кузнєцов.

Запасні гравці: 73. Владислав Бібченко, 5. Денис Причиненко, 2. Володимир Федорів, 26. Владислав Гевлич.

"Зоря": 30. Микита Шевченко, 6. Микита Каменюка (к), 14. Тоні Шуніч, 15. Віталій Вернидуб, 16. Григорій Ярмаш, 18. Руслан Малиновський (34. Іван Петряк, 60), 25. Максим Білий, 37. Дмитро Хомченовський, 9. Даніло, 22. Желько Любеновіч (8. Максим Малишев, 72), 94. Яннік Болі (28. Філіп Будковський, 76).

Запасні гравці: 1. Кршеван Сантіні, 17. Нікола Ігнатьєвіч, 4. Ігор Чайковський, 7. Павло Худзік.

Голи: Любеновіч 66, Каменюка 83.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41012 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Зоря - 0:2