Пт, 19-04-2024, 07:13

21:35
"Севастополь" - "Шахтар" - 1:3. ВІДЕО

В першому матчі неділі донецький "Шахтар" у важкому поєдинку здолав футбольний клуб "Севастополь".

Перший тайм пройшов під повним контролем "гірників". Команда Луческу у своєму стилі перекочувала м'яч біля карної зоні суперника, моментами вибухаючи і загоструючи ситуацію. На 24 хвилині результатом такого загострення став гол Фреда. Бразильський хавбек завершив комбінацію за участю Срни та Луїса Адріано. Після забитого голу "гірники" заспокоїлися і дозволили господарям трохи потримати м'яч, що, втім, не переросло у моменти біля воріт Каніболоцького. Єдиного удару по воротах "Шахтаря" у першому таймі завдав Кузнєцов, але воротар легко відвів загрозу.

В другому таймі господарі активізувалися і на 60 хвилині зрівняли рахунок. Кожанов скористався невпевненою грою Тейшейри після розіграшу кутового і з-за меж штрафного майданчика пробив Каніболоцького. Гра пішла на зустрічних курсах, що, безумовно, не могло принести нічого хорошого команді Кононова. Отримавши вільні зони, "гірники" у своєму фірмовому стилі ще двічі прорвали оборону суперника: спочатку Адріано завершив комбінацію за участю Срни і Тайсона, а на передостанній хвилині матчу Веллінгтон Нем забив свій дебютний гол у складі донецької команди, встановивши остаточний рахунок.

"Севастополь" - "Шахтар" - 1:3

Голи: Фред (24), Кожанов (60), Адріано (78), Веллінгтон Нем (89).

"Севастополь": Литовка, Неплях, Симоненко, Чижов, Левандовскі (Віценець, 66), Ярошенко, Міколюнас, Кожанов (Караваєв, 68), Ковпак, Фарлей (Крамар, 76), Кузнєцов.

"Шахтар": Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук (Соболь, 67), Хюбшман, Тейшейра, Фред (Веллінгтон Нем, 61), Тайсон, Коста (Гречишкін, 82), Адріано/

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4908 | Додав: adminA | Теги: Севастополь - Шахтар - 1:3. ВІДЕО

Лукаку хоче грати в "Реалі"
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю
Каддурі: Найгірші спогади у "Динамо" про Газзаєва