Пт, 29-03-2024, 11:05

23:53
Роналду не допоміг Португалії здолати Австрію

У матчі 2-го туру групового етапу Євро-2016 Португалія на стадіоні "Парк де Пренс" розписала мирову з Австрією (0:0).

Несподівано втративши очки у матчі проти Ісландії, Португалія кинулась забивати Австрії, щоб поповнити свою скарбничку трьома очками. Європейські бразильці класно діяли у всіх лініях. Австрійці були змушені оборонятись і сподіватись лише на контрвипади.

Як білка в колесі працював голкіпер австрійців Альмер. Страж воріт не раз рятував команду від пострілів майстерних опонентів.

Обидва тайми пройшли під диктовку Португалії. Кілька вбивчих гольових нагод втратив Роналду. Однак коли Кріштіану взявся виконувати пенальті, який він сам і заробив, на 79-й хвилині матчу очікувалось, що форвард нарешті заб'є на Євро-2016 і завоює 3 бали для свого колективу. Проте і зірки помиляються - Кріштіану влучив у стійку.

Натхненні везінням австрійці завзято продовжили обороняти свої ворота і почали шукати шансу самим вирвати перемогу. Проте голів Париж у цей вечір не побачив.

Португалія посідає 3-е місце в групі з 2 балами, австрійці ж останні з 1 балом.

У останньому турі групового етапу Португалія зустрінеться з Угорщиною, Австрія з Ісландією. Матчі відбудуться 22 червня.

Євро-2016. Група F. 2 тур

Португалія - Астрія - 0:0

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4975 | Додав: adminA | Теги: Роналду не допоміг Португалії здола

"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. Напружена і заслужена нічия. ВІДЕО
Моурінью: Мені прикро за Хаві
УЄФА відкрила справи щодо "Жиліни" і "Спартака"
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону
Суркіс каже, що "Динамо-2" очолить Гусін, дубль - Хацкевич, а головну команду - Сьомін або Лужний
"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕОзвіт
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф