Пт, 29-03-2024, 11:36

21:06
"Ріу Аве" - "Динамо" - 0:3

Київське "Динамо" розпочинає із розгромної перемоги свою боротьбу у другому за престижністю турнірі Старого світу.

Команда Сергія Реброва після жахливої звістки про смерть Андрія Гусіна повинна булла психологічно налаштуватися на сьогоднішній матч. Але після перших хвилин протистояння склалося враження, що киянам буде дуже нелегко у матчі із португальцями, ще й дощ не дозволяв демонструвати хороший футбол. Проте дуже швидко все змінилося. На 20 хвилині зустрічі Ярмоленко відкрив рахунок, а ще за мить Беланда подвоїв перевагу українського клубу, що дозволило підопічним Реброва піти на перерву із комфортним рахунком.

У другому таймі кияни продовжили контролювати хід протистояння та зуміли ще раз відзначитися. Натомість португальці не могли пробити щільний захист "Динамо" та були змушені багато фолити, щоб на контратаках не пропустили черговий гол.

"Біло-сині" впевнено контролювали хід поєдинку та створили ще кілька супермоментів, але відзначитися у воротах "Ріу Аве" більше не судилося. У підсумку матч завершився розгромною перемогою "Динамо", яке не залишило шансів супернику та заслужено повертається додаму із першими очками.

"Ріу Аве": Кассіо, Жуано, Ліонн, Тьягу Пінту, Марсело, Тарантіні, Лопес, Брессан, Морейра, Боатенг, Укра.

Запасні: Едерсон, Хассан, Вілаш-Боаш, Лопеш, Вакасо, Джебор, Гонсалвеш.

"Динамо": Шовковський, Драговіч, Ленс, Ярмоленко, Сидорчук, Рибалка, Кравець, Віда, Бурда, Макаренко, Беланда.

Запасні: Рибка, Селін, Велозу, Буяльський, Калітвінцев, Цуріков, Теодорчик.

Голи: 0:1 - Ярмоленко (20), 0:2 - Беланда (25), 0:3 - Кравець (70)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41370 | Додав: adminA | Теги: Ріу Аве - Динамо - 0:3

Алекс Ферг'юсон шукає заміну ван Дер Сару
4-ий тур ПЛ: матчі суботи
"Динамо" у грудні проведе збори у Туреччині
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону