Сб, 20-04-2024, 06:20

23:07
"Реал" переграв "Атлетіко" у фіналі Ліги чемпіонів у серії пенальті

Команда Зінедіна Зідана у фінальному матчі ЛЧ-2016 в Мілані била "Атлетіко" Дієго Сімеоне (5:3 по пенальті).

За підтримки офіційного спонсора Ліги чемпіонів УЄФА бренду Pepsi.

Перший гол на рахунку капітана "Реала" Серхіо Рамоса. В "Атлетіко" не реалізував пенальті Антуан Грізманн, а зрівняв рахунок Яннік Феррейра-Карраско.

"Реал" почав гостріше, і вже в перші 5 хвилин Каземіро з пасу Бейла мав забивати гол-відкриття, але влучив з кількох метрів у Яна Облака. Поки "Атлетіко" не оговтався, Серхіо Рамос на 15 хвилині після скидання Гарета Бейла майже з тієї ж відстані прошив воротаря "матрацників". На межі офсайду чи навіть за нею, але гол англієць Марк Клатенбург зарахував. Перший тайм так і завершився мінімальною перевагою "королів", але й команда Дієго Сімеоне все відвертіше показувала свої наміри відігратись.

І ось відразу після перерви "Атлетіко" отримав право на пробиття пенальті. Пепе в'їхав ногою в Торреса у своєму штрафному і подарував супернику шанс відігратись. Кейлор Навас наперед кинувся не в той кут, однак Антуан Грізманн з 11-метрової позначки щосили пробив у поперечину. Пройшло небагато часу, і Стефан Савіч із кількох метрів ледь не переправив снаряд у ціль.

Усередині другого тайму Модріч закинув у штрафний "Атлетіко" на Бензема, а той влучив у голкіпера "атлеті". Не скористались своїм шансом "реалісти" ще раз, коли Бейл бив фактично у порожні ворота, але Савіч вибив з лінії. У відповідь на таке марнотратство "матрацники" зрівняли. Феррейра-Карраско замкнув простріл справа Хуанфрана. За 5 хвилин до кінця основного часу Бейл пробивав потилицею з меж воротарського, але куля пройшла вище. Наприкінці зустрічі Серхіо Рамос дуже вміло сфолив у центрі поля, не дозволивши розвинутись атаці суперника 3 в 1.

У першому додатковому таймі Роналду і Бейл змарнували свої шанси. "Атлетіко" ж більше готувався до серії пенальті. Не дуже змінилась розстановка сил і після крихітної перерви. Обережна команда Сімеоне і відкритіший колектив Зідана - ці карти були відкриті з перших хвилин і не змінились фактично ні на хвилину. Так і дожили до серії післяматчевих пенальті.

Рамос і Габі розігрують в центрі поля ворота і право першими пробивати 11-метровий. Лукас Васкес забив Облаку без проблем - Ян навіть не ворухнувся і застиг по центру. Грізманн виправився за промах в ігровий час, знову розвівши Наваса і м'яч по різних кутах. Марсело спокійно влучив у правий від себе кут, а Габі без шансів для кіпера розстріляв верхній кут. Бейл забив Облаку знову в знущальному стилі, але й Сауль розвів воротаря. Рамос спокійно реалізував свій удар, а Хуанфран влучив у стійку. Гол Роналду приніс "Реалу" 11-й Кубок чемпіонів.

Ліга чемпіонів-2016. Фінал

"Реал" - "Атлетіко" - 1:1 (5:3 по пенальті)

Гол: Рамос, 15 - Феррейра-Карраско, 79

Нереалізовний пенальті: Грізманн, 48

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4877 | Додав: adminA | Теги: Реал переграв Атлетіко у фіналі Ліг

Владислав Калітвінцев лікуватиметься в Італії
"Дніпро" Дніпропетровськ - "Металіст" Харків. ВІДЕОЗВІТ
Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО
Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі