Сб, 20-04-2024, 02:41

17:23
ПСВ - "Чорноморець" - 0:1
Голландський ПСВ та одеський "Чорноморець" у напруженому поєдинку визначили, яка із команд більше заслуговує на плей-офф Ліги Європи.

"Моряки” їхали у Голландію лише з однією думкою — перемогти ПСВ. Адже ніякий інший результат їм не підходив. І з перших хвилин стало зрозуміло, що це буде безкомпромісна боротьба за життя, з якої вийде лише один переможець. Команди дуже обережно діяли, намагаючись не помилятися у захисті. Господарі поля більше контролювали м'яч та створювали небезпечніші моменти, однак на завершальній стадії ворота "моряків” залишалися сухими.

Поєдинок тривав, і "Чорноморець” розумів, що необхідно щось змінювати. І ці зміни прийшли на 59 хвилині, коли Джедже відкрив рахунок у матчі. Після забитого голу "моряки” дещо підсіли й розгубилися, але у підсумку втримали цей переможний результат. Останні хвилини матчу були дуже напружені. Масла у вогонь додав Рієра, який не впорався з емоціями й отримав вилучення. Але, на щастя, все завершилося добре. Тож ще раз вітаємо одеситів із виходом у плей-офф!

ПСВ: 21. Зут, 2. Йоргенсен, 3. Рекік, 6. Махер, 11. Локадія, 13. Аріас, 15. Віллемс, 17. Нарсінгх, 22. Депай, 27. Хільємарк, 29. Хендрікс

Запасні: 1. Титонь, 7. Тойвонен, 14. Йозефзоон, 19. Баккалі, 26. Бренет, 28. Тамата, 33. Пак Чжи Сун

"Чорноморець": 12. Безотосний, 2. П. Ковальчук, 8. К. Ковальчук, 10. Гай, 11. Бобко, 23. Джа-Джедже, 29. Фонтанелло, 42. Зубейко, 55. Андерсон Мінейро, 69. Антонов, 99. Рієра

Запасні: 44. Паст, 6. Лео Матос, 7. Прийомов, 9. Діденко, 18. Самодін, 19. Бакай, 77. Кутас

Гол: Джедже 59

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41062 | Додав: adminA | Теги: ПСВ - Чорноморець - 0:1

"Сантос" хоче взяти в оренду Андре, якого влітку дорого продав у "Динамо"
"Сарагоса" і "Шахтар" боряться за Дос Сантоса
Вісенте дель Боске прокоментував сутичку Рамоса та Пуйоля
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. Напружена і заслужена нічия. ВІДЕО
Сьомін: Хочу, щоб Шевченко зіграв на Євро-2012
Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО