Пт, 29-03-2024, 12:44

23:12
Португалія завдяки феноменальному Роналду обіграла Уельс та вийшла у фінал Євро-2016

Збірна Португалії в рамках 1/2 фіналу Євро-2016 на стадіоні "Люм'єр" у Ліоні перемогла Уельс з рахунком 2:0.

Результативні удари на свій рахунок записали Кріштіану Роналду та Нані.

З перших хвилин зустрічі команди натякнули, що фанатам у Ліоні не слід очікувати на шквал атак. Суперники розпочали досить обережно, оглядаючись, насамперед, на безпеку власних володінь. Відтак, за перші 45 хвилин ми отримали лише декілька моментів, які з натяжкою можна назвати гольовими. У Португалії небезпечно пробивали Жоау Маріу та Роналду, а Уельс відповів дальнім пострілом Бейла прямо у руки Руя Патрісіу.

А от початок другого тайму став справжнім нічним жахіттям для збірної Уельсу. Португальці за якихось три хвилини забили два м'ячі та вирішили долю матчу. Спочатку Роналду головою замкнув навісну передачу Геррейро, а за мить вже Кріштіану асистував Нані, який з лінії воротарського майданчика переграв Хеннесі.

Після такого холодного душу Уельс вже не зміг оговтатись і повинен завдячувати фортуні, що не пропустив ще декілька голів. Чудові нагоди, щоб довести справу до розгрому змарнували Роналду, Жоау Маріу та Данілу.

Відтак, португальці без проблем довели справу до перемоги та стали першими фіналістами Євро-2016.

Євро-2016. 1/2 фіналу

Португалія – Уельс – 2:0

Голи: Роналду, 50, Нані, 53

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41015 | Додав: adminA | Теги: Португалія завдяки феноменальному Р

Мессі забив найкращий гол року
Рейтинг IFFHS: "Шахтар" став найкращим клубом десятиріччя в СНД. Інші українські клуби у рейтингу IFFHS