Чт, 18-04-2024, 11:50

21:00
Португалія вирвала перемогу в Хорватії і стала третім чвертьфіналістом Євро-2016

У третьому матчі 1/8 Чемпіонату Європи збірна Португалії в овертаймі взяла гору над хорватами 1:0.

У рівній боротьбі майже без моментів креативнішими виглядали хорвати, які володіли м'ячем на рівні 60% і частіше пробивали (15:4). Але за 117 хвилин гри команди навіть не змогли влучити по воротах. Здавалось, доведеться з’ясовувати переможця у серії післяматчевих пенальті. Та завдяки контратаці Португалія вирвала путівку у чвертьфінал, де зустрінеться з Польщею.

За весь перший тайм запам'ятався лише повітряний удар Пепе з 11 метрів – вище. Команди на двох не спромоглись завдати бодай 1 (!) удар у площину воріт. А грізний Кріштіану Роналду за ці ж 45 хвилин так і не зумів зустрітись з м'ячем у штрафному Хорватії, загалом лише 19 разів торкнувшись круглого.

Брозовіч з ідеальної позиції вистрілював по перерві, але також повз рамку. Розкішний шанс на 61-й змарнував київський "динамівець" Домагой Віда, який виграв другий поверх у португальців і свого Манджукіча після подачі Даріо Срна, однак метрів з 7 пробив невлучно. Фактично це і всі моменти за основний час гри.

Чекати на дебютний прицільний удар довелось аж до овертайму. У додатковий час понад 20 хвилин нудоти обірівав все той же Віда, який не зумів влучити вже у порожні ворота з кількох метрів. А після того, як Перішіч поцілив у стійку, португальці провели смертельну контру. Віда загубив Роналду, з ударом якого справився Субашіч. Але на добиванні перед порожніми воротами був лише Рікардо Куарежма. "Динамівський" Домагой міг врятувати Хорватію, проте його відчайдушний удар на 120+2 хвилині знову розминувся з воротами.

Євро-2016. 1/8 фіналу

Хорватія – Португалія – 0:1

Гол: Куарежма, 117

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4782 | Додав: adminA | Теги: Португалія вирвала перемогу в Хорва

Офіційно: Сьоміна відправили у відставку, він їде в Київ