Пт, 19-04-2024, 08:07

21:01
Португалія - Іспанія. 2:4. ВІДЕО

Першим фіналістом ЄВРО-2012 стали чинні чемпіони Європи іспанці, які лише у серії післяматчевих пенальті здолали збірну Португалії.

Португалія - Іспанія. 2:4 (0:0)(0:0)(по пенальті)

Пенальті: Алонсо - Моутінью 0:0; Іньєста - Пепе 1:1; Піке - Нані 2:2; Рамос - Алвес 3:2; Сеск 4 - (Роналду) 2.

Попередження: Коентрау, 45; Пепе, 61; Перейра, 63; Алвеш, 86; Велозу, 90+3 - Рамос, 40; Бускетс, 60; Арбелоа, 84; Алонсо, 113

Заміни: Алмейда (Олівейра, 81); Велозу (Куштодіу, 106); Мейрелеш (Варела, 112) - Негредо (Сеск, 54); Сілва (Навас, 60); Хаві (Педро, 87)

Перший тайм пройшов приблизно за рівної гри, хоча гостріше і швидше на полі переміщалися португальці. Завдяки високому темпу португальці не дозволили іспанцям зіграти свою гру. "Червона фурія" мала хіба що дві нагоди забити гол: Іньєста та Арбелоа пробили вище. З іншого боку свої нагоди змарнував Роналду.

У другому таймі іспанці намагались спочатку взяти гру під контроль, однак п'ять стартових хвилин дали зрозуміти, що гра триватиме за сценарієм першого тайму. Іспанці не могли зіграти у свою гру, а швидкість не допомогла Роналду та його "постачальникам" скористатись контрвипадами. Роналду мав декілька нагод зі штрафних ударів - однак м'яч вперто летів на верхні яруси "Донбас-Арени" за воротами Касільяса.

У додатковий час іспанці зіграли у свою гру. Португальці найпевніше вирішили довести свою долю до серії післяматчевих пенальті і змінили тактику. Іспанці на це якраз чекали. "Червона фурія" заплела своє мереживо, проте не поталанило... Доля посміхнулась підопічним Дель Боске у серії післяматчевих пенальті.

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 41339 | Додав: adminA | Теги: Португалія - Іспанія. 2:4. ВІДЕО