Вт, 16-04-2024, 11:33

22:12
Польща - Україна - 1:3. ВІДЕО

Підопічні Михайла Фоменка здобули переконливу перемогу над збірною Польщі у рамках відбіркового раунду ЧС-2014.

Збірна України зробила крок назустріч чемпіонату світу 2014 року, який відбудеться у Бразилії.

Вже на другій хвилині протистояння "синьо-жовті” відкрили рахунок. Красивим голом відзначився Андрій Ярмоленко. А ще за мить Олег Гусєв влучним пострілом у ближній кут, відправив поляків у нокдаун.

Проте підопічні Форналіка досить швидко оговталися, і вже на 18 хвилині зменшили відрив у рахунку. Після цього голу гра вирівнялася, і команди почали більш обережно діяти у захисті. Згодом господарі поля заволоділи ініціативою, намагаючись відновити паритет. Кілька небезпечних атак поляків завершилися напівгольовими моментами біля воріт П'ятова, проте до другого м'яча справа так і не дійшла.

Останнє слово було все ж за командою Михайла Фоменка. Роман Зозуля вже перед свистком арбітра на перерву зумів втретє вразити ворота збірної Польщі, встановивши остаточний рахунок у протистоянні.

У другому таймі проходила жорстока боротьба, суперники боролися за кожний клаптик поля, обмінювалися небезпечними моментами, але забити так і не змогли. Матч завершився впевненою перемогою українців, які набравши три очки, зрівнялися за кількістю залікових пунктів із збірною Польщею у турнірній таблиці.

Збірна України (старт): П'ятов, Шевчук, Кучер, Хачеріді, Степаненко, Ротань, Зозуля, Ярмоленко, Гусєв, Гармаш, Федецький Запасні: 1.Горяїнов, 23.Худжамов, 2.Морозюк, 4.Тимощук, 10.Гоменюк, 11.Селезньов, 15.Безус, 16.Мандзюк, 18.Кравченко, 20.Ракицький, 21.Бутко, 22.Девіч. Збірна Польщі (старт): Боруц, Піщек, Василевскі, Глік, Боніш, Блащиковскі, Лукашик, Кріковяк, Рибус, Маєвскі, Лєвандовскі Запасні: 12.Щесни, 22.Титонь, 3.Целебан, 4.Коморовскі, 5.Саламон, 6.Борисік, 10.Обраняк, 15.Вавржіняк, 17.Косецкі, 18.Мержеєвскі, 21.Гросіцкі, 23.Мілік, 24.Теодорчік. Польща - Україна - 1:3 Голи: 1:2 - Піщек (18) 0:1 - Ярмоленко (2), 0:2 - Гусєв (7), 1:3 - Зозуля (45)
Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41282 | Додав: adminA | Теги: Польща - Україна - 1:3. ВІДЕО

Горан Попов став третім у голосуванні на звання кращого гравця Македонії
Луїш Фігу може стати тренером "Інтера". ВІДЕО
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"
Едвін ван дер Сар закінчує кар'єру
"Італійці" перемагають в Македонії
"Ньюкасл" витратить 10 мільйонів фунтів на нових гравців
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна поки що тільки на 10 місці за підсумками сезону