Чт, 25-04-2024, 04:36

20:18
"Олімпік" в Сумах переміг "Волинь"

В 13 турі УПЛ "Олімпік" на сумському стадіоні "Ювілейний" здолав команду з Луцька – 2:1.

Голи за "олімпійців" забивали Поступаленко та Гришко.

Роман Санжар поставив до старту відразу трьох екс-"хрестоносців": Парцванію, Гошкодерю та Нємчанінова. Кому як не цьому тріо (Богданов залишився на заміні) знати про тактичні секрети Віталія Кварцяного?

В перші хвилини "Олімпік", незважаючи на рясний дощ, активніше йшов в атаку. На 12 хвилині господарі створили перший гострий момент: Парцванія потужно пробив з лету, але влучив у партнера. Однак першими забили лучани. Високий Петров скинув головою на Дудіка. Артем ударом в дотик розстріляв Махарадзе. Майже відразу "Олімпік" зрівняв рахунок: Гринь з кутового покотив м’яча на вільного Поступаленка, і Антон щосили ввігнав сферу в ближню "дев’ятку". Наприкінці першого тайму "олімпійці" могли забивати вдруге, але Нємчанінов головою поцілив вище, а удар Матяжа через себе піймав воротар Марчук.

На старті другого тайму донеччани, завдяки влучанню Гришка, таки зуміли вийти вперед. Та чи не був Дмитро в момент передачі від партнера в положенні поза грою?

На 70 хвилині, на біду для Віталія Кварцяного, схоже, серйозну травму отримав Олег Герасим'юк. Замість капітана "Волині" на поле вийшов Сергій Мелінишин, а капітанську пов’язку одягнув Сергій Логінов.

Наприкінці матчу трапився спірний епізод: в штрафному майданчику господарів м’яч влучив в руку Нємчанінову. Арбітр Микола Балакін вирішив пенальті не ставити. На останніх секундах молодий Ляшенко влучив у стійку, змарнувавши чудовий шанс подарувати "хрестоносцям" нічию!

Отож, "Олімпік" набирає 20 очок, стільки ж само має поки що четверта "Олександрія". В лучан лишається 9 пунктів.

В 14 турі "Волинь" на рідному "Авангарді" зіграє проти "Сталі", "Олімпік" вирушить до "Зірки" з Кропивницького.

Чемпіонат України, 13 тур

"Олімпік" – "Волинь" – 2:1

Голи: Поступаленко, 31, Гришко, 52 – Дудік, 25

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4752 | Додав: adminA | Теги: Олімпік в Сумах переміг Волинь