Пт, 29-03-2024, 17:48

20:14
Олімпік на виїзді розгромив Карпати

Донецький Олімпік взяв реванш за зимову поразку Карпатам у Львові.

Для Олімпіка матч не представляв особливої важливості. Команда Санжара явно завітала у другу шістку з іншої планети – з тієї, де за виживання не борються, чого не скажеш про реалії львівських Карпат.

Матч розпочався з гострих моментів вже на 13-й секунді, коли Швед ледь не замкнув передачу Карраскаля. Олімпік старався відповідати на такі уколи якомога швидше, і в такому дусі пройшов весь перший тайм. Обидві команди багато помилялись, але львів'яни допускали ну просто кричущі фейли в обороні. Зрештою, на 44-й хвилині сталося те, що мало статися – Сандохадзе програв позицію і збив Кісіля у своєму штрафному майданчику! Арбітр без вагань показав на точку, і пенальті впевнено реалізував Біленкий. Через хвилину він міг і подвоїти перевагу, але не зумів ударити по м'ячу!

Другий тайм Карпати розпочали ідентично зі стартом першого – з гострих прострілів з флангу. Але, на відміну від перших 45 хвилин, Карпати захопили ініціативу всерйоз і надовго, створюючи момент за моментом. На 53-й хвилині вони навіт забили гол, однак його не зафіксували через офсайд, якого не було.

Все переламалось на 63-й хвилині, коли Акулінін отримав сумнівну жовту картку за фол. Картка стала другою (перша теж була необов'язкова). Карпати не змирилися й пішли в атаку, однак стали просідати в обороні. Зрештою, на 80-х хвилинах гості стали ловити господарів на контрах, а на 84-й Пасіч замкнув передачу з правого флангу та встановив рахунок 0:2! На 93-й хвилині Щедрий добив львів'ян – 0:3.

Таким чином, Карпати програють і залишаються на 11-й сходинці з 19 очками. Олімпік бере реванш за поразку взимку та набирає 31 очко. Команда йде сьомою.

Карпати – Олімпік – 0:3

Голи: Біленький, 45 (пен), Пасіч Г., 84, Щедрий, 90+3

Вилучення: Акулінін, 63 (друга жовта)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41249 | Додав: adminA | Теги: Олімпік на виїзді розгромив Карпати