Сб, 20-04-2024, 10:05

20:48
Олександрія врятувала нічию у матчі проти Зорі

Луганська Зоря та Олександрія в матчі 14 туру УПЛ розписали результативну нічию.

На голи Юрі та Громова Олександрія відповіла м'ячами Старенького та Бондаренка. У підсумку поєдинок завершився бойовою нічиєю із рахунком 2:2.

Господарі поля активно розпочали поєдинок на "Славутич Арені" та забили швидкий гол у ворота Олександрії – Юрі відкрив рахунок на 12 хвилині зустрічі. Зоря продовжувала володіти ініціативою та створювала більш небезпечні моменти. У підсумку ще до перерви Громов подвоїв перевагу команди Вернидуба, використавши помилку Гітченка.

Після перерви глядачі побачили на полі зовсім іншу Олександрію. Гості побігли вперед рятувати ситуацію і на 54 хвилині Старенький відновив інтригу, зробивши рахунок 2:1. Упіймавши кураж, олександрійці зуміли зрівняти рахунок – голом на 70 хвилині відзначився Бондаренко. Варто відзначити, що Зоря також мала хороші нагоди для взяття воріт. Особливо запам'ятався момент Караваєва, який влучив у поперечку.

На 81 хвилині арбітр вилучив з поля Пономара. Таким чином, гості догравали матч у меншості. Проте луганці не зуміли використати чисельну перевагу, відтак, протистояння завершилося внічию 2:2.

Після 14 турів УПЛ в активі Зорі 18 очок та 6 сходинка. Олександрія з 11 очками перебуває на 10 місці.

Україна. УПЛ, 14 тур

Зоря – Олександрія – 2:2

Голи: Юрі, 12, Громов, 34 – Старенький, 54, Бондаренко, 70

Вилучення: Пономар, 81 (Олександрія)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4627 | Додав: adminA | Теги: Олександрія врятувала нічию у матчі

Анчелотті розповів про склад на матч
Голайдо: "Металургу" до снаги пробитися в Лігу Європи
Голкіперські пристрасті у "Баварії" тривають
IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
Джо Коул знову може стати гравцем "Вест Хема"
"Ювентус" - "Лаціо" - 2:1. ВІДЕО
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським
Чеберячко: Прагну якомогашвидше віддячити Маркевичу за виклик у збірну
Палкін: Луческу не потрібні новачки