Пт, 26-04-2024, 00:38

20:51
Олександрія розгромила Карпати

Карпати знову програли у футбол. У 17 турі УПЛ львів’яни поступилися Олександрії – 0:3.

Після перемоги над Шахтарем Олександрія грала вдома проти Карпат, які нещодавно змінили головного тренера. Перший тайм закінчився без голів та без небезпечних моментів. Напівмоменти мали Старенький (Олександрія) та Карраскаль (Карпати).

Другий тайм суперники розпочали значно активніше. На 57 хвилині Швед замінив травмованого центрального захисника Перейру, і після цього оборона Карпат розсипалася зовсім. Спочатку Полярус добив сферу в сітку після сейву Підківки. Далі непорозуміння між Мірошниченком та Сеницею вартувало львів’янам другого пропущеного голу. На 78 хвилині Сениця хотів віддати передачу на воротаря, але зробив це дуже невдало – Пономар пас перехопив та добив "левів" – 3:0.

Команда Шарана з 18 очками залишається на 8 місці. Львів’яни – одинадцяті. Згодом Карпати зіграють проти Олімпіка, а Олександрія вирушить до Полтави.

Чемпіонат України, 17 тур

Олександрія – Карпати – 3:0

Голи: Полярус, 60, Старенький, 66, Пономар, 78

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41166 | Додав: adminA | Теги: Олександрія розгромила Карпати

Ліга Європи: "Карпати" - "Рейк'явік"
Моурінью, який образив Діарра, дісталося пластиковою пляшкою
Рейтинг IFFHS: "Шахтар" став найкращим клубом десятиріччя в СНД. Інші українські клуби у рейтингу IFFHS