23:41
"Олександрія" перемогла "Чорноморець" в Одесі

В рамках 19-ого туру УПЛ один з аустайдерів, «Чорноморець», приймав «Олександрію».

«Моряки» мали чудову нагоду принаймні на добу обігнати «Волинь», яку позбавили 18 балів. «Олександрія» в разі тріумфу максимально наближалася до п’ятої «Ворскли».

Уже на 9-ій хвилині гри Артем Полярус значно зменшив шанси одеситів на три очки. Варто сказати, під кінець першої половини матчу господарі мали хороші нагоди, аби рахунок зрівняти. Однак вони або «мазали», або ж надійно грав кіпер «Олександрії» Андрій Новак.

Другий тайм розпочався з натиску футболістів «Чорноморця», і редути команди Шарана не витримали цей натиск – Євген Мартиненко після подачі з кутового головою вколотив сферу в сітку воріт Новака. Здавалося, матч закінчиться результативною нічиєю, як за десять хвилин до кінця основного часу Дмитро Леонов, що вийшов на заміну, встановив кінцевий результат – 1:2. Щоправда, відразу після голу арбітр Кутаков не зарахував м’яч «моряків», зафіксувавши офсайд. Таким чином, "Олександрія" набирає 27 залікових балів, а "Чорноморець" з одинадцятьма очками лишається на дні турнірки, випереджаючи лишень запорізький "Металург".

Україна. Ліга-Парі-Матч, 19 тур

«Чорноморець» – «Олександрія» – 1:2

Голи: Мартиненко, 59 – Полярус, 9, Леонов, 80

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4907 | Додав: adminA | Теги: Олександрія перемогла Чорноморець в

Дель Нері: Буффон не продається