Сб, 20-04-2024, 09:38

21:27
"Нимме Калью" - "Дніпро" - 1:3. ВІДЕО

Виїзною перемогою над естонським "Нимме Калью" "Дніпро" розпочав свої виступи у Лізі Європи.

З першої і до останньої секунди матчу було помітно, що українська команда дуже переважає свого суперника в класі. Перший гол підопічні Хуанде Рамоса забили на 23-й хвилині. У своєму штрафному майданчику Янкуба Сісай збив Євгена Селезньова, і сам постраждалий влучно пробив з 11-метрової позначки. На 36-й хвилині Джуліано подвоїв перевагу "Дніпра". Бразилець пробив з-за меж штрафного майданчика, і м'яч рикошетом від гравця "Калью" влетів у ворота Телеша.

На початку другого тайму господарі активізувалися, але до серйозних моментів біля воріт Лаштувки справа не доходила. На 53-й хвилині Роман Зозуля легко пробиває Телеша, опинившись перед воротами після провалу в обороні "Калью" і вчасного пасу Джуліано. Через хвилину господарі забили гол престижу. Після пасу з флангу Янар Тоомет випередив Лаштувку і одним дотиком переправив м'яч у ворота. Після пропущеного голу "Дніпро" майже усім складом перебазувався на половину поля "Калью", однак підопічні Рамоса не лізли зі шкіри, щоб забити четвертий гол.

Перемога на класі, як би заїжджено і примітивно це не звучало. Було помітно, що гравці "Дніпра" викладалися далеко не на сто відсотків, а от естонці на останніх хвилинах вже ледве пересувалися по полю.

"Нимме Калью" - "Дніпро" - 1:3

Голи: Селезньов (23, з пенальті), Джуліано (36), Зозуля (52), Тоомет (53).

"Калью": Телеш, Коогас, Баренгруб, Родрігес, Пурі (Соарес, 90+3), Сіссе (Тоомет, 42), Кінтер, Кімбалула, Калласте, Воскобойников (Неемело, 80), Вакуї.

"Дніпро": Лаштувка, Федецький, Мазух, Чеберячко, Влад, Канкава, Ротань, Джуліано (Кобахідзе, 69), Зозуля, Коноплянка, Селезньов (Політило, 75)

Попередження: Сіссе, Вакуї

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41182 | Додав: adminA | Теги: Нимме Калью - Дніпро - 1:3. ВІДЕО

Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи
Рінат Ахметов: "Шахтарю" також пропонували вийти з телевізійного пулу