Пт, 29-03-2024, 10:11

22:13
Молодіжна збірна України виграла "Antalya Cup"

В понеділок, 26 січня, молодіжна збірна України завершила свої виступи на "Antalya Cup", що проходив в Туреччині.

В останньому матчі, який і вирішував долю головного трофею, зійшлися молодіжні збірні України та Ірану, складені з футболістів 1993-1994 року народження.

Спочатку вперед вийшли українці – на 26 хвилині після швидкого розіграшу штрафного на власній половині поля, гол в один дотик з передачі Блізніченка провів Безбородько.

Відігрались іранці досить швидко: на 29-ій хвилині українці сфолили у власній штрафній, за що арбітр призначив пенальті, і іранці свого шансу не змарнували.

Таким чином, збірні України та Ірану набрали по чотири очки, але за кращою різницею забитих та пропущених м'ячів переможцями турніру стали саме українці.

За побажанням організаторів було вирішено пробити також серію післяматчевих пенальті, в якій сильнішими стали іранці – 12:11.

Наступний свій матч в рамках турецького збору команда України проведе проти збірної Узбекистану. Матч відбудеться 28 січня.

Україна U-21 – Іран U-21 – 1:1

Гол (Україна): Безбородько,23

Україна: Бущан - Задерецький, Сваток (Азацький, 55), Дуць, Болденов (Філімонов, 83), Блізніченко, Безбородько (Хобленко, 55), Шишка (Фатєєв, 46), Данченко (Гемега, 55), Фаворов, Мігунов

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41157 | Додав: adminA | Теги: Молодіжна збірна України виграла An