Пт, 29-03-2024, 02:43

17:44
"Мілан" - "Барселона" - 1:1. ВІДЕО
Неймар проти Робінью. Кумир дитинства барселонця забиває, на що "Гордість Каталонії" відповідає м'ячем Мессі.

Колись вони навіть фотографувалися разом, виступали за той же "Сантос", але Робінью перейшов у "Реал", а тепер захищає кольори "Мілана", а Неймар став "синьо-гранатовим". До слова, обидва вийшли сьогодні у старті.

Цікавою особливістю нинішнього двобою стало те, що судити його випала честь арбітру з Німеччини Феліксу Бриху. Саме цей авторитетний в Європі рефері зарахував гол-привид в останньому турі Бундесліги. Цього разу проблем із сіткою не виникло, тож суддівство було на рівні.

Бригада німецького арбітра на 7-ій хвилині скасувала гол Мунтарі, який випередив події на лівому фланзі. По цьому ж краю пройшла ще одна швидка атака "Мілана", і Робі з Кака розіграли блискучий дует. Пас Кака - взагалі казка!

Кака та Робінью на стартових хвилинах виглядали дуже натхненно, а у "Барси" була лише одна пристойна атака, однак Мессі віддав м'яч в руки Амелії. Та "блауграна" багато й не треба. Сапата обрізався в центрі поля, Іньєста отримав вагони вільного часу для проходу і пасу, а Мессі загубили одного в карному. Лео, щоправда, довго приймав снаряд, але вже в падінні зумів проштовхнути в кут.

На 28-ій хвилині господарі заробили кутовий, після подачі якого Вальдес невдало покинув ворота, а Мексес не влучив у порожні ворота. А за 9 хвилин Алексіс вибіг практично сам на сам, та удар чилійцю не вдався, тож Амелія впорався без труднощів.

Наприкінці першого тайму пройшла подача у центр карного на Мессі, який зібрав біля себе забагато міланців, тож Неймару вже ніхто не заважав пробивати з кількох метрів. Однак удару бразильця забракло кількох сантиметрів.

На старті другої половини жахливий фейл у Робінью, якому видали ідеально пас у штрафний. Нікого й близько не було поруч, розстрілюй, не хочу, а бразилець махнув ногою повз м'яч. "Барса" відразу ж ледь не покарала - удари Іньєсти впритул та Хаві здалеку потягнув Марко Амелія.

Згодом барселонці створили ще 3-4 добротні моменти, а у "Мілана" пішли Кака та Робінью - герої першої половини, які виглядали вже не так яскраво по перерві. Вихід Балотеллі міг завершитись голом у ворота його "Мілана", але помилка Маріо не стала фатальною

У підсумку 1:1 - відзначаємо блискуче повернення у великий футбол бразильця Кака, який годину літав полем, мов на крилах, непоганий початок Робінью і жахливі помилки міланця у другому таймі, а також гол Мессі - перший після відновлення від  травми.

"Мілан" - "Барселона". 1:1 (1:1)

Голи: Робінью, 9 - Мессі, 23

Попередження: Монтоліво, 41, Мунтарі, 78 - Алексіс, 33, Сеск, 81

"Мілан": Амелія, Мексес, Сапата, Абате, Констант, Мунтарі, Бірса, Монтоліво, де Йонг, Робінью, Кака.

Запасні: Коппола, Сильвестре, Полі, Ночеріно, Емануельсон, Матрі, Балотеллі

"Барселона": Вальдес - Алвес, Піке, Маскерано, Адріано - Бускетс, Хаві, Іньєста - Алексіс, Мессі, Неймар

Запасні: Пінто, Монтойя, Бартра, Сеск, Сонг, Педро, Тельйо/

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4972 | Додав: adminA | Теги: Мілан - Барселона - 1:1. ВІДЕО

Худоб'яку соромно закінчувати Лігу Європи без жодної перемоги "Карпат"
4-ий тур ПЛ: матчі суботи