Пт, 29-03-2024, 10:21

21:41
"Металург" З - "Металург" Д - 0:1

Сьогодні, 7 березня, у рамках 16 туру УПЛ донецькі "металурги" переграли запорізьких колег.

Перед тим як почати говорити про матч, варто відзначити, що персонал "Славутич Арени" добре підготував газон стадіону до сьогоднішньго матчу після кубкової гри "Зорі" і "Динамо", яка відбулась посеред тижня та ще й під акомпонемент сильного снігопаду.

Щодо першого тайму, то донеччани почали помітно жвавіше за запоріжців. І вже на 9-й хвилині тайму Лазіч у стилі Пірло віддав прекрасну передачу за спини оборонцям, які помилились позиційно. Лазіч прийняв м’яч і майстерно перекинув йог через Старцева. Після цього моменти практично пропали. Запоріжці більше проводили часу у атаці, проте вийти на ударну позицію ніяк не вдавалось. А гості організовано оборонялись і вдало вибігали в контратаку, створюючи час від часу напівмоменти.

Другий тайм взагалі не подарував ніяких емоцій. Була в’язка боротьба, купа браку і фолів. За весь тайм були лише два моменти. Після класної багатоходівки Морозюк націлено пробив у кут воріт з лінії штрафного майданчику, але суперсейсев здійснив Старцев.

Героєм іншого моменту став теж голкіпер, але вже донецького колективу. По суті, саме він і допоміг зберегти мінімальну перевагу своєї команди. Після подвійної стінки Гвілія з 10 метрів пробив по воротах – Паньків дивом відбив, а на добиванні першим виявився Татарков, який, здавалось, зрівняє рахунок. Але Паньків був іншої думки і здійснив другий сейв за мить після першого.

Отже, донеччани перемагають і відриваються від запоріжців на три бали.

Гол: Лазіч,9

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41033 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Металург Д - 0:1

Кварцяний: Буде по 4-5 тренувань на день
Морозов: "Динамо" зупинилось в розвитку