Пт, 19-04-2024, 02:37

20:13
"Металург" З - "Іллічівець" - 0:1. ВІДЕО

У першому матчі нового чемпіонату команда Миколи Павлова гостювала в Запоріжжі. Місцевий "Металург" зберіг прописку в еліті і був сповнений рішучості довести, що заслуговує на неї.

Перший тайм пройшов з помітною перевагою гостей. "Іллічівець" частіше і гостріше атакував, періодично створював гольові моменти, чого не можна сказати про "Металург". В господарів зовсім не йшла гра в пас - більше трьох точних передач запоріжці, схоже, так і не зробили. На 20-тій хвилині гри Руслан Фомін підібрав м'яч у штрафному майданчику суперника, обіграв Лібора Грдлічку і закотив круглого у порожні ворота. До кінця тайму гості не дозволили команді Пучкова створити серйозних моментів.

На початку другого тайму "Металург" перехопив ініціативу, але запорізькій команді не вистачало фантазії в атаці. У найвідповідальніших моментах впевнено зіграла оборона гостей і Рустам Худжамов. Десь з середини другого тайму стало зрозуміло, що скоріше "Іллічівець" подвоїть свою перевагу, ніж господарі зрівняють рахунок. На серйозний фінальний штурм сил "Металургу" не вистачило.

"Металург" З - "Іллічівець" 0:1
Гол: Фомін, 20

"Металург" З: Грдлічка, Коротецький, Нестеров, Тейку, Опанасенко, Жуніор (Платон, 66), Рудика, Штурко, Пісоцький, Гавриш, Шевчук (Лазарович, 78)

"Іллічівець": Худжамов, Гаращенков, Полянський (Довгий, 90), Іщенко, Ордець, Путівцев, Федотов (Таргамадзе, 84), Чурко, Ємельянов, Тотовицкий (Окріашвілі, 61), Фомін.

Попереджені: Коротецький, Жуніор - Ордець, Гаращенков

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41013 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Іллічівець - 0:1. ВІДЕ

Андрій Шевченко став першим володарем зірки "Патріот футболу України"