Пт, 26-04-2024, 02:50

20:59
"Металург" З - "Дніпро" - 2:3. ВІДЕО
Запорізький "Металург" не зумів відібрати очки в учасника Ліги Європи, щоб покращити своє непросте турнірне становище.

У Запоріжжі відбувся один із найцікавіших матчів УПЛ за останній період. Команди продемонстрували цікавий, швидкий та комбінаційний футбол, а головне зуміли забити аж 5 голів. Цікаво, що відкрити рахунок у матчі вдалося вже на першій хвилині. Такий швидкий м'яч дезорієнтував команду Рамоса, однак згодом "дніпряни” повернулися до норми й почали організовувати свої атаки. На 11 хвилині Калініч відновив рівновагу, відтак командам знову довелося все розпочинати спочатку.

У середині тайму Нікола оформлює дубль та виводить гостей вперед. Проте сценарій повторився, адже "металурги” ще до перерви зрівняли рахунок. Після відпочинку Хуанде Рамос випустив на поле Коноплянку, Зозулю та Шахова, які значно підсилили атакувальний потенціал команди. Варто згадати про нереалізований шанс господарів поля, коли Матяж не зумів переграти Бойка під час виконання одинадцятиметрового удару.

Вирішальний гол глядачі побачили на 74 хвилині. Відзначився Роман Зозуля. Після цього "Дніпро” віддав ініціативу супернику, однак продовжував контролювати хід поєдинку. Останні хвилини гості просто втримували рахунок, не даючи можливості супернику організувати будь-який небезпечний момент. Таким чином "Дніпро” повертає собі другу сходинку у турнірній таблиці та спокійно розпочинає підготовку до матчу наступного туру проти одеського "Чорноморця”.

"Металург" З - "Дніпро" - 2:3

Голи: 1:0 - Штурко (2), 2:2 - Сахневич (45) 1:1 - Калініч (11), 1:2 - Калініч (32), 2:3 - Зозуля (74)

"Металург": Грдлічка, Сахневич, Матеус, Коротецький, Матяж, Годін, Штурко, Пісоцький, Опанасенко, Шевчук, Платон.

"Дніпро": Бойко, Мазух, Стрініч, Дуглас, Кравченко, Бруну Гама, Ротань, Федецький, Калініч, Селезньов, Матеус.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4977 | Додав: adminA | Теги: Металург З - Дніпро - 2:3. ВІДЕО

Огляд 17 туру Чемпіонат Німеччини. Результати матчів Бундесліги за суботу 18.12.2010. ВІДЕО
Юрій Сьомін вдруге очолив київське "Динамо"
Чемпіонат Англії. "Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 3:1. ВІДЕО
"Металург" Запоріжжя - "Оболонь" Київ. ВІДЕОЗВІТ
Відеоогляд 16 туру Бундесліги. Матчі суботи. ВІДЕОЗВІТ
Коваль: Хлопці позитивно відгукуються про Сьоміна
Іспанська Прімера. "Хетафе" в меншості здолав "Вільяреал". ВІДЕО
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ