Пт, 19-04-2024, 21:10

20:27
"Металург" (З) - "Динамо" - 0:5. ВІДЕО

Невідомо з яких причин, але на цю гру наставник "Металурга" Віталій Кварцяний одягнув кепку із емблемою "Мілану". Напевне Віталій Володимирович не знав, що "россонері" зараз також переживають не найкращі часи і тому тренерська кепка фартовою для запоріжан не стала. Голи: Велозу, 45, Гармаш, 51, Ідейє, 64, 74, Ярмоленко, 87

Хоча перший тайм вселяв надію у душі вболівальників аутсайдера чемпіонату України, яких зібралося на стадіоні доволі багато. Їхні улюбленці на рівних грали з віце-чемпіоном України і навіть шансів відзначитися команди мали приблизно порівну. Тільки от до 45-ї хвилини цифри на табло так жодного разу і не змінилися.

Здавалося, що в роздягальню команди підуть за нічийного рахунку, але іншої думки був Велозу. М'яч після рикошету відскочив до Мігеля і португалець приклався до нього що було міці. Його потужний удар став гольовим. Щось змінити ще у першому таймі не залишалося часу у жодної з команд.

Проте другу половину гри команди також розпочали рівною боротьбою. Рівною до 51-ї хвилини. Саме тоді Денис Гармаш подвоїв перевагу киян. Після цього господарі, до їхньої честі, про атаки не збували, однак грали вже без іскорки в очах. Напевне саме це й призвело ще до двох голів від Ідейє та голу Ярмоленка.

5:0 у підсумку, але дуже критикувати запоріжан не хочеться. Покращення їхньої гри було помітно як і у цьому матчі, так і у поєдинку з "Шахтарем”. Просто ці суперники були значно вищі за класом. Ну а чи принесе покращення гри покращення результатів з іншими опонентами ми дізнаємося вже з наступних ігор "Металурга”.

P.S. Голів у цьому матчі могло бути значно більше, адже каркас воріт тричі рятував ворота господарів і двічі ворота "Динамо”.

"Металург" (З) - "Динамо" - 0:5 (0:1)

Голи: Велозу, 45, Гармаш, 51, Ідейє, 64, 74, Ярмоленко, 87

"Металург" (З): Руденко, Опанасенко, Тейку, Матеус, Цуріков, Пісоцький, Аршаф, Слім, Жуніор (к), Рудика, Глушко;

Запасні: Жук, Штурко, Матяж, Лукьяновс, Лазарович, Нестеров, Йокіч.

"Динамо": Коваль, Даніло Сільва, Бетао, Велозу, Ідейє, Мехмеді, Михалик, Гармаш, Гусєв (к), Кранчар, Хачеріді;

Запасні: Шовковський, Ярмоленко, Мілевський, Рубен, Богданов, Аруна, Дуду.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4878 | Додав: adminA | Теги: Металург (З) - Динамо - 0:5. ВІДЕО

Рінат Ахметов: "Шахтарю" також пропонували вийти з телевізійного пулу
Чемпіонат Англії: "Астон Вілла" - "Ліверпуль" - 3:0. ВІДЕО
Голайдо перейшов до донецького "Металурга"