Пт, 29-03-2024, 08:55

17:33
"Металург" - "Волинь" - 0:3. ВІДЕО

Луцька "Волинь" на виїзді розгромила донецький "Металург".

Погода у Донецьку не сприяла красивому та видовищному футболу, адже падав дощ, який не дозволяв гравцям продемонструвати свою справжню техніку. Більш активно діяли господарі поля, проте небезпечні моменти вдавалося створювати саме луцькій "Волині". Швидкість гри також не вражала, особливо це стосується підопічних Анатолія Дем'яненка, які дуже довго будували свої атаки.

На 34 хвилині гості здобувають право виконувати пенальті, який вміло реалізував Майкон. Через кілька хвилин "Волинь" забиває ще один гол, що стало для донеччан, наче холодний душ. Підопічні Володимира П'ятенка намагалися відіграти бодай один м'яч ще до перерви, проте їм нічого не вдалося.

У другому таймі господарі поля почали атакувати великими силами, "Волинь" же закрилися на своїй половині поля і діяла на контратаках. В кінці зустрічі остаточну крапку у цьому протистоянні поставив Майкон, оформивши дубль. Після третього голу стало зрозуміло, що шансів у господарів вже нема, і командам залишалося лише дограти цей поєдинок. До речі, Майкон завдяки цих голам знову очолив таблицю бомбардирів УПЛ, обігнавши Андрія Ярмоленка. Таким чином, "Волинь" обходить "Іллічівець", а "Металург" продовжує залишатися на 7 сходинці у турнірній таблиці.

"Металург" - "Волинь" - 0:3

Голи: Майкон 36, 84; Савіч 40

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41165 | Додав: adminA | Теги: Металург - Волинь - 0:3. ВІДЕО

"Динамо" замінить "Шахтар" на Кубку Співдружності: жеребкування турніру
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО
Гомес: Важко бути джокером
Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі