21:20
"Металург" Д - "Металіст" - 1:1

Донецький "Металург" зумів відібрати очки у стомленого харківського "Металіста", повідомляє nowostimira.com.

Поєдинок завершився закономірною бойовою нічиєю 1:1.

Підопічні Ігоря Рахаєва ледь не повторили помилки львівських "Карпат", які сьогодні зазнали ганебної поразки у матчі із запорізьким "Металургом".

"Металіст" добре розпочав  це протистояння, але гол Шав‘єра на 13 хвилині дещо розслабив харків‘ян. Команда Рахаєва продовжувала володіти ініціативою, проте донеччани із кожною хвилиною діяли більш небезпечно та створювали все більше гострих моментів.

Після перерви темп гри значно зріс, а інтрига зберігалася завдяки слизькому рахунку. "Металіст" створив ще кілька потужних атак, але постійно не вистачало то влучності то майстерності. Хоч не можна применшувати й заслуг голкіпера Бандури, який був одним із найкращих гравців цього матчу. Олександр завдяки хорошому відчуттю врятував свою команду від розгромної поразки, адже якби не він, то ніякої нічиєї не було б.

"Металург" також був активним в атаці й на 83 хвилині відновив паритет. "Металіст" кинувся великими силами вперед, але пробити захист донеччан, як і раніше, було неможливо. У підсумку матч завершився бойовою нічиєю 1:1, що є цілком логічним результатом, адже ніхто не заслуговував на поразку.

"Металург" Д: 12. Бандура, 44. Прийма, 4. Чечер, 61. Соболь, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 9. Лазіч, 13. Макрідіс, 15. Шарпар, 18. Нойок, 19. Овсепян
Запасні: 1. Паньків, 2. Барановський, 23. Насонов, 17. Поступаленко, 82. Калітов, 87. Мишенко, 94. Задерака

"Металіст": 35. Шуст, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 8. Едмар, 19. Торрес, 22. Кулаков, 10. Шав'єр, 46. Радченко А., 50. Жажа
Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 45. Осман А., 32. Краснопьоров, 43. Ткачук Ю., 24. Юссуф, 82. Ребенок

Голи: 1:1 - Поступаленко (83) 0:1 - Хав'єр (13)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41018 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Металіст - 1:1

"МанСіті" віддасть Джонсона в оренду
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Еспаньйол" - "Барселона"
Міланський "Інтер" розгромив корейський "Соннам Ільва" і вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу